Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 3 Aralık daveti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na 'haysiyet fukarası, 'sefil' deyip, 3 Aralık'ta açıklayacağı vizyon belgesini hedef almıştı... Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap veren Kemal Kılıçdaroğlu, 'Böyle boş konuşmaya bırakın devam etsin' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Ormancılar Buluşması’na katıldı. Kılıçdaroğlu, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kemal Kılıçdaroğlu, kendisi hakkında “haysiyet fukarası, “sefil” ifadelerini kullanan ve muhalefet partisi liderlerine, “Gelin vizyonlarımızı yarıştıralım, projelerimizi kapıştıralım. Hayatı boyunca hasbi siyaset tarzı, harbi insan ilişkisi ile milletimizin gönlünde yer etmiş birisi olarak söylediğim her şeydeki samimiyetimi herhalde kimse sorgulayamaz. Muhalefet liderleri de aynı delikanlılığı sergileyecekse buyurun 2023’ü demokrasi şölenine çevirelim” çağrısını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt verdi…

Kılıçdaroğlu, “Böyle boş konuşmaya bırakın devam etsin, 3 Aralık'ta gelsin, vizyon nedir kendisine öğreteceğim. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın, Erdoğan’ın da endişesi olmasın. Erdoğan’ın ufku nasıl aşılırmış ben vizyon konuşmasında ona göstereceğim” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN