Herkes en özel günlerden biri olan doğum günleri için mesaj araştırmaya başladı. En güzel doğum günü mesajları merak ediliyor. Özellikle kendisi için duygusal doğum günü mesajı arayanlar için duygusal doğum günü mesajlarını sizler için derledik..

İşte duygusal doğum günü mesajları

Bugün senin doğum günün, bu özel günde seninle olan her sevgi dolu anıyı hatırlayarak kalbimde birçok duyguyla doluyum. Seni hayatımda olduğun için sonsuz bir şükran ve sevgi ile kutluyorum.

Seninle tanıştığımdan bu yana, hayatımda hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Senin varlığın, hayatıma renk, mutluluk ve anlam kattı. Sen benim için sevgi, anlayış ve destek demektir. Her zaman bana güç katman, beni güldürmen ve en zor zamanlarımda bile benim yanımda durmanla beni büyüledin.

Her geçen gün seni daha çok seviyorum ve sana olan bağımız gün geçtikçe daha da güçleniyor. Seninle paylaştığımız anılar benim için çok değerli ve özel. Beraber geçirdiğimiz her an, sadece benim için değil, aynı zamanda bizim için de unutulmazdır.

Bugün senin doğum günün olduğunda, seni ne kadar çok sevdiğimi, ne kadar değerli olduğunu bir kez daha hatırlamak istiyorum. Sana her şeyin en güzelini ve en mutlusunu diliyorum. İçindeki sevgi, mutluluk ve huzuru daima hissedebilmeni temenni ediyorum.

İyi ki doğdun sevgilim. Hayatımda olduğun için her gün şükrediyorum. Seni her zaman seveceğim.

Doğum günün kutlu olsun!

Sevgilim, bugün senin doğumgünün ve bu özel gününü kutlamaktan dolayı çok mutluyum. Her gün seninle geçirdiğim her anıma şükrediyorum ve seninle olduğum için çok şanslıyım. Umarım bu yeni yaşın sana sadece mutluluk ve başarı getirir. Seni çok seviyorum, nice mutlu yıllara!

Cemal Enginyurt, Yavaş'a sahip çıktı: Birileri korkak dese de cesur Yavaş'tır Cemal Enginyurt, Yavaş'a sahip çıktı: Birileri korkak dese de cesur Yavaş'tır

Canım arkadaşım, bugün senin doğumgünün ve senin için söyleyecek birçok güzel şeyim var. Sen hayatımda güzel anılar biriktirmemi sağlayan, her daim yanımda olan bir dostsun. Umarım bu yeni yaşında daha da mutlu ve başarılı olursun. Ne zaman ihtiyacım olsa, hep yanımda olduğunu bilmek gerçekten büyük bir mutluluk. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!
Anneciğim, bugün senin doğumgünün ve seni ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha dile getirmek istiyorum. Sen hayatta benim için her şeyden önemlisin. Her zaman yanımda olduğunu bilmek, güç ve mutluluk veriyor. Sana minnettarım ve seni her zaman kalbimde taşıyacağım. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun!

Baba, bugün senin doğumgünün ve senin için her daim özel olduğunu hatırlatmak istiyorum. Sen benim rol modelimsin ve hayatta her şeyi başarabileceğimi bana gösteren kişisin. İyi bir insan, iyi bir baba ve iyi bir dostsun. Bu yeni yaşında huzur, sağlık ve başarı sana hep eşlik etsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!

Sevgili eşim, bugün senin doğumgünün ve bu özel günü birlikte kutlamaktan dolayı çok mutluyum. Sen benim için hayatta en değerli varlıksın. Seninle geçirdiğim her anımda mutluluğumu ve aşkımı hissediyorum. Umarım bu yeni yaşın, senin için daha da güzelliklerle dolu olur. Seni seviyor ve her zaman seninle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun!