Ünlü astrolog Dinçer Güner sonbahar mevsiminde bizleri neler bekliyor açıkladı! Ünlü astrolog Dinçer Güner sonbahar mevsiminde bizleri neler bekliyor açıkladı!

Muğla'nın Milas ilçesinde bulunan Akbelen Ormanı’nda ağaç kıyımına karşı İkizköylülerin mücadelesi devam ediyor. Cumhuriyet’ten Nagihan Yılkın’ın haberine göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 10'a yakın milletvekili  Akbelen Ormanı'nda maden sahası açılmasına karşı köylülere destek olmak üzere yarın bölgeye gidecek

CHP Grup Başkanı Özgür Özel konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "AKP 'Seçimi kazandım. 5 yıl boyunca Meclis ayağıma dolanmasın. Sivil toplum örgütleri, meslek örgütleri olmasın her şeyi bildiğimiz gibi yapalım' istiyor. Hem Meclis'te direndik, hem de sahada direneceğiz. Yarın Akbelen'de olacağız, direnişe destek vereceğiz" dedi. "Kimse kendisini yalnız hissetmesin, biz buradayız" diyen Özel, "CHP grubu kimin yanında olması gerekiyorsa onun yanında olacak. Nerede olması gerekiyorsa orada olacak. Sokaktan da meydandan da korkmadan Meclis'teki mücadeleyi de bırakmadan devam edecek" ifadelerini kullandı.