Las Vegas'ın en işlek caddesi Strip'te bulunan Mirage Otel önündeki ekranda sosyal medyada en çok beğenilen videolar gösteriliyor. Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da bir videosuyla Mirage ekranında yerini aldı.

Ümit Özdağ'dan çok konuşulacak Erdoğan iddiası! Satmaya hazırlanıyor Ümit Özdağ'dan çok konuşulacak Erdoğan iddiası! Satmaya hazırlanıyor

Kılıçdaroğlu'nun bir aileye gerçekleştirdiği ziyaret sırasında kaydedilen, tabağın etli kısmını çocuğa çevirip ikram ettiği görüntüler, ünlü ekrana yansıtıldı.

Fransa'da çalışan Mert Sezer Sarı ekrana yansıtılan görüntüyü kayda alarak şu ifadeleri kaydetti:

'PARAYLA REKLAM VEREBİLECEĞİNİZ BİR ALAN DEĞİL'

Videoda sağ tarafımdaki insanlar başka bir yere bakıyorlar çünkü büyük bir gösteri vardı, fakat Mirage'ın ekranı da çok önemli. Sırayla internette popüler olan birçok video gösterildi. Kemal Bey'in videosu da bu arada gösterildi.

Sarı, 'Bence böyle bize basit gözüken ama aslında çok şey ifade eden bir hareketin ne kadar değerli olduğunu ve yurt dışında nasıl ilgi çektiğinin kanıtı bu videodur. Parayla reklam verebileceğiniz bir alan bile değil...' ifadelerini kullandı.