Kemal Kılıçdaroğlu'ndan protesto sonrası açıklama: Yöneticiler istifa edecek

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Gelecek Partisi Başkanı Ahmet Davutoğlu'yla birlikte sel felaketinin yaşandığı bölgeye giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Urfa'daki konuşması esnasında bir kişi tarafından protesto edildi. Kılıçdaroğlu, konuya ilişkin açıklama yaptı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Gelecek Partisi Başkanı Ahmet Davutoğlu’yla sel felaketinin yaşandığı bölgeye giden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yönetimin eksiklerine dikkat çekerek, “Ölümlere yol açanlara ‘Güle güle’ demek zorundayız” dedi. Kılıçdaroğlu’nun konuşması sırasında bir kişi “Burası siyaset yeri değil, acımız var” diyerek tepki gösterdi.

Protesto edilmesine dair Gazeteci İsmail Saymaz’a konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, "Organize bir iş midir, yoksa vatandaşın doğal tepkisi midir, bilmiyorum." dedi.

Kılıçdaroğlu'nun açıklaması şöyle:

“AK Parti Gençlik Kolları deniyor ama önemli değil gerçekten. Şunu net biliyorum ki, millet ittifakının iktidarında protesto suç olmayacak. Eksik kalırsak, çekeceğiz vatandaşın tepkisini. Yetersiz kalırsak, istifa edecek yöneticiler. Biz gitmekte olan iktidara hiç benzemeyeceğiz. Sabırla, sükunetle eğileceğiz vatandaşımızın önünde. Belediyelerimiz sahada olacak, gerekeni yapacağız.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN