Kemal Kılıçdaroğlu'ndan AKP'li Yediyıldız'a bomba sözler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'a şok sözler söyledi. Kılıçdaroğlu, 'Bu milletvekili Ordu'da nasıl geziyor? Erdoğan'ın ayakkabısına elini atsın yalayarak gitsin, herkes de seyretsin' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisini grup toplantısında AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'a tepki gösterdi.

İşte Kılıçdaroğlu'nun o açıklaması...

Bozulma bürokrasi ile başladı, yargı ile devam ediyor. Hâlâ hukukun üstünlüğü ve vicdani kanaatine göre karar veren yargıçlarımız var.

Hâlâ bürokraside düzgün, ahlaklı iş yapanlar var. Zaten onların yüzü suyu hürmetine bu kırıntı kaldı. Bozulma o kadar büyük alanlara yansıdı ki TBMM’de de ciddi bir bozulmanın olduğunu görüyoruz. Ayakkabı yalayıcılığına soyunan siz hiç milletvekili gördünüz mü?

Ordu milletvekiliyim diye gezmesine gerek yok

Bu milletvekili Ordu’da nasıl geziyor? Erdoğan’ın ayakkabısına elini atsın yalayarak gitsin, herkes de seyretsin. Ahlak bozulursa Türkiye bu noktaya geliyor. O milletvekilinin Ordu milletvekiliyim diye gezmesine gerek yok.Saray’ın oraya ya da AK Parti’nin Genel Merkezi’ne gitsin. Onun bir heykelini yapsınlar ve altına ‘Erdoğan’ın ayakkabılarının eliyle yalamaktan söz eden ve bununla onur duyan milletvekilimiz’ yazsınlar. Bir insan aklını kiraya verirse sonuç bu noktaya gelir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN