Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile birlikte Ardahan'da gündeme dair açıklamalar yaptı.

Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanı yardımcılarımız Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile bütün Türkiye'ye hizmet vereceğiz. Hiçbir ayrımcılık yapmayacağız. Bizim kitabımız da ayrımcılık yoktur. Her insanın başımızın üstünde yeri var" dedi.

KEMAL KILIÇDAROĞLU: ADALET TÜRKİYE COĞRAFYASINA GELECEK

Hiç endişe etmeyin. Ardahan olduğu sürece bu ülkeye hakkı da, hukuku da, adaleti de mutlaka getireceğim. Adalet sadece Ardahan'a değil, Adalet Türkiye coğrafyasına gelecek. Adaleti sadece mahkeme salonlarında değil, adaleti her yerde arayacağız. Adaleti ya getireceğiz ya getireceğiz. Cumhurbaşkanı yardımcılarımız Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile bütün Türkiye'ye hizmet vereceğiz. Hiçbir ayrımcılık yapmayacağız. Bizim kitabımız da ayrımcılık yoktur. Her insanın başımızın üstünde yeri var.

DEVLET HİÇBİR KADINI MUHTAÇ ETMEYECEK

Parayı yerinde kullanırsanız kul hakkı yemezseniz halka hizmeti hakka hizmet gibi görürseniz Ardahan'ı da kalkındırırsınız Türkiye'yi de kalkındırırsınız bunu biz yapacağız. İstedikleri kadar engel çıkarsınlar biz bu ülkenin halkına güveniyoruz. Gençler biliyorum KPSS'yi kazanıyorsunuz mülakatta eleniyorsunuz. Mülakatı kaldıracağım oraya da adaleti getireceğim. Sınavı kazananlar direkt göreve başlayacaklar. Devlet hiçbir kadını muhtaç etmeyecek.

418 MİLYAR DOLARI ONLARDAN SÖKE SÖKE ALACAĞIM

Onlar beşli çetelere çalışıyorlar ben halka çalışacağım. Beşli çetelere 418 milyar dolar aktardılar. 418 milyar doları onlardan söke söke alacağım ve halka vereceğim. Sanıyorlar ki dışarı para götürdük bunu kimse görmez. Bay Kemal görür ve o paraların tamamı getirir ve bu millete verir. Sandığa giderken elinizi vicdanınıza koyun ve oyu ona göre kullanın. Kul hakkı yiyene oy vermeyin.