İbrahim Keloğlan adlı şahıs Başakşehir'de yılbaşı gecesi bindiği asansörde "Eros" adlı kediyi sıkıştırıp canice katletmişti.

Verilen 1 yıl 3 ay hapis cezasının üst mahkemece bozulmasının ardından bugün tekrardan duruşmaya çıkan Keloğlan'ın ifadesi ortaya çıktı.

Küçükçekmece Adalet Sarayı'nda 16. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada Keloğlan'ın ifadesi şu şekilde:

Kazada hayatını kaybetti: 3 gün önce organlarını bağışladığı ortaya çıktı Kazada hayatını kaybetti: 3 gün önce organlarını bağışladığı ortaya çıktı

"8 Şubat'ta verdiğim talebi yineliyorum ve ekleme yapmak istiyorum. Hakkımda söylendiği gibi ben suçlu birisi değilim. Yaşadığım bir anlık psikolojik süreçten dolayı öfke ve cinnet haliyle tamamen kendimi kaybedip hayatım boyunca unutamayacağım bir hata yaptım ama her fırsatta kilolarca mama alıp dağlık ve köylük arazilerde kedi ve köpekleri besleyip onlarla vakit getirmek bana terapi gibi geldi.

Bunlarla da yetinmeyip barınağa bağışta bulundum. Elimden geldiğince bunları yapacağıma psikolojik destek göreceğime söz vermiştim. Ben bu bağışı bu olaydan sonra yaptım. Bu olay bazı insanlar farklı lanse ettirilerek bütün bilgilerim herkesin eline geçmiştir. Benim ve eşimin ailesi büyük bir kaosun içine atılarak insan içine çıkılamayacak bir duruma düştük. Şu anda alacağım hiçbir cezanın bugüne kadar yaşadıklarımın yanında bir önemi yoktur"

Editör: Amine Ebrar