Evlilikler ve birlikteliklerde birçok sorun yaşanıyor. Artan tartışmalar ve fikir ayrılıkları soru işaretlerini doğuruyor. Pek çok kadın eşinin kendisinden soğuyup soğumadığını merak ederken bir erkeğin soğumasının belirtilerini araştırıyor. Biz de bu soruların cevaplarını sizler için derledik.Peki karısından soğuyan erkek belirtileri neler? Erkekler soğuyunca nasıl davranır? Bir erkeğin soğuduğunu nasıl anlarsınız? İşte tüm merak ettikleriniz haberimizde...

KARISINDAN SOĞUYAN ERKEK BELİRTİLERİ

Karısından soğuyan erkeklerin belirtileri arasında eşinin farklı birisiyle daha fazla ilgilenmesi, onunla daha sık zaman geçirmesi, evdeki ortak aktivitelerden kaçınması, sohbet etmekte sıcaklık göstermemesi, ilgi ve sevgi gösterilerinde azalma gibi davranışlar yer alır. Bu belirtilerin hepsi ayrılığın işaretleri olabileceğinden dolayı dikkatli olunması önerilir. Ayrılık konusunda öneri olarak kendinizi daha iyi bir seviyede tutmanız ve eşinizle daha sık iletişim kurmanız önerilir.

İLGİ GÖSTERMEMESİ

Eşinizle evde veya herhangi bir mekanda beraberken size ilgi göstermiyorsa, kafası sürekli telefona gömülüyse veya kısa kısa cevaplar veriyorsa muhtemelen o gün kötü bir gün geçirmiş olabilir. Kafasını kurcalayan bazı sorular olabilir. Ama sık sık sizinle beraberken farklı şeylerle ilgileniyor, size ilgi göstermiyorsa o zaman sizden soğumuş olabilir.

Feng Shui Nedir, Feng Shui Ev Satın Alma Feng Shui Nedir, Feng Shui Ev Satın Alma

EŞİNİ SIK SIK ELEŞTİRMESİ

Eşiniz sizden soğumuşsa, bunun belirtileri arasında sizi eleştirmesi, ilgisini başka şeylerde araması, size ilgi göstermemesi, sizi fiziksel olarak eleştirmesi veya dış görünümünüzle ilgili eleştiriler yapması olabilir. Eğer bunları fark ederseniz, eşinizin neden böyle davrandığını sormak ya da ilişkiyi sonlandırmak gibi seçenekleriniz vardır.

CİNSEL HAYATTAN UZAKLAŞMASI

Eşinizle olan cinsel hayatınızın durumunu sorgulayın. Eğer eskisi kadar hevesli ve istekli değilse, o zaman eşinizin sizden soğumuş olabileceğini düşünebilirsiniz. Bu durumda, eşinizin hayatında sizden başka birisi olup olmadığını takip etmeye ve belki de o ilişkiyi sonlandırmaya karar verebilirsiniz.

ARANILDIĞINDA ULAŞILAMAMASI

Eşinizle iletişim kurarken ona ulaşamıyorsanız ve sürekli size bahaneler üretiyorsa, sizden soğumuş olabilir. Whatsapp üzerinden son görülme zamanına bakarak eşinizin sizden soğumuş olup olmadığını anlamaya çalışabilirsiniz. Eğer mesajlarınızı okumuyorsa, sizden soğumuş olma ihtimali yüksektir.

PARTNERİNE VAKİT AYIRMAMASI

Eşinizin size gösterdiği ilgi ve zamanı dikkatlice inceleyin. Eğer yeteri kadar ilgi ve zaman ayırmıyorsa, sizden soğumuş olabilir. Son zamanlarda ekonomik problemler nedeniyle aile yapıları zorluklarla karşı karşıya kalmış olabilir. Eşinizin ekonomik problemler nedeniyle canı sıkılmış ve morali bozuk olabilir. Bu durumda onun yanında olmalı ve ona destek olmalısınız.