Karagümrük taraftarlarından Devlet Bahçeli sloganı!

Ülkemizde yaşanan son olaylar sonrasında Süper Lig'e ara verilmiş maçlar yeniden başladığında ise Fenerbahçe ve Beşiktaş başta olmak üzere taraftarların 'hükümet istifa' sloganlarını atması gündeme bomba gibi düşmüştü. Olaylar sonrası MHP Genel Başkanı tepki göstermiş Beşiktaş'taki üyeliğinden çekilerek Karagümrüklü olduğunu açıklamıştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Tüm Türkiye'yi tüm ülkeyi yasa boğan ve 11 ilde büyük yıkımlara sebep olan 7.7 ve 7.6 şiddetlerindeki Kahramanmaraş depremleri sonrası Süper Lig'e ara verilmişti. Maçların başlamasıyla ilk olarak Fenerbahçe- Konyaspor maçında 'hükümet istifa' sloganları atılmış çok geçmeden Beşiktaş başta olmak üzere birçok futbol takımı taraftarı da maçlarda hükümeti istifaya çağıran sloganlar atmıştı. Siyasetin futbola karıştırılmaması gerektiğini savunan spor kulüpleri ise açıklama yaparak bu sloganları kınamıştı.

Olayların ardından 'hükümet istifa' sloganlarına bir tepki de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den gelmiş Beşiktaş üyeliğinden ayrıldığını açıklamıştı. Bahçeli hemen sonrasında artık Karagümrük takımının taraftarı olduğunu açıkladı. Karagümrük taraftarı ise Bahçeli'nin bu açıklamasına kayıtsız kalmadı.

DEVLET BAHÇELİ SLOGANI!

Bugün yapılan Karagümrük- Sivasspor maçında Karagümrük taraftarı Devlet Bahçeli'ye sevgisini gösterdi. Taraftarlar, 'Karagümrük çocuğu Devlet Bahçeli' sloganları attı.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN