Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Twitter hesabı üzerinden taşeron işçileri heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. Kadro bekleyen binlerce taşeron işçiler için gerekenlerin yapılacağını söyleyen Erbakan, müjdeli haberi Twitter hesabından duyurdu.

Galip Haktanır kimdir? Galip Haktanır'ın mesleği ne? Galip Haktanır öldü mü? Galip Haktanır kimdir? Galip Haktanır'ın mesleği ne? Galip Haktanır öldü mü?

Yüz binlerce kişiyi ilgilendiren haberi Fatih Erbakan, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Bu paylaşıma göre yüz binlerce kadro bekleyen taşeron işçilere müjdeyi verdi. Türkiye genelinde yaklaşık 600 bin belediye işçisinin ve kadro bekleyen taşeron işçilere müjdeli haberi açıkladı.

Bu işçilerin kadroya geçebilmesi için bütün adımların atılacağını söyleyen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bu adımların takipçisi olduklarını açıkladı. Taşeron ve belediye şirket işçilerinin ailelerine kısa süre içinde sevindirecek haberin geleceğini söyledi. İşte Fatih Erbakan tarafından sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi;

FATİH ERBAKAN: 600 BİN İŞÇİYE KADRO MÜJDESİ!

'Kadro bekleyen #Taşeron işçilerin ve Türkiye geneli yaklaşık 600 bin belediye şirket işçisinin kadroya geçmesi hususunda gerekli adımların takipçisi olduk, olmaya devam edeceğiz. Taşeronların ve belediye şirket işçilerimizin kıymetli ailelerinin sevincine en kısa sürede ortak olmak istiyoruz.' dedi.