Oyuncu Neslihan Atagül ile 7 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Doğulu'nun Alaçatı'da genç bir kadınla samimi bir şekilde dans ettiği görüntüleri kısa sürede sosyal medyada hızla yayıldı. İddiaya göre mekanda bulunan oyuncu Aras Bulut İynemli, arkadaşı Kadir Doğulu'yu uyardı ancak dikkate almayan Doğulu, eğlenceye kaldığı yerden devam etti.

Çok konuşulan görüntülerin ardından Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’dan herhangi bir açıklama gelmedi.

KADİR DOĞULU'NUN İMAM NİKAHLI EŞİ SERRA ARITÜRK MÜ?

Aralık 2021 tarihinde Onur Akay, Kadir Doğulu'nun  Aşkın Tarifi isimli dizide birlikte rol aldığı Serra Arıtürk ile ilişkisi olduğunu iddia etmişti. Daha sonra Arıtürk'ün hamile olduğu, Kadir Doğulu ile imam nikahı kıydıkları ve Urla'da bir evde görüştükleri iddia edildi.

Doğulu bu iddiları çok sonra yalanlasa da yaşanan aldatma krizi ile Serra Arıtürk ismi tekrar gündeme geldi. "2. sayfa" kanalından da Doğulu'nun "Popçu ve topçulara yakın, baş harfi S olan bir kadınla" ilişkisinin olduğu hatta Neslihan Atagül'ün tüm bunlardan haberdar olduğu iddia edildi.

İddiada, Doğulu'nun birlikte olduğu kadına bir ev tuttuğu kendisinin de sık sık o eve gittiği ileri sürüldü. Kadir Doğulu'nun kadını ailesinden istediği hatta imam nikahı kıydığı iddia edildi. Ünlü isimle 7 yıldır evli olan Atagül de bunlardan haberi olduğu konuşulanlar arasında. Yapılan haberler sonrası Kadir Doğulu'nun yasak aşk yaşadığı kişinin Serra Arıtürk olabileceği iddia edildi.

SEREN SERENGİL'DEN KADİR DOĞULU AÇIKLAMASI: YANILMADIM

Seren Serengil de aldatma haberlerine tepkisiz kalmayarak sosyal medya hesabında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Bir Instagram kullanıcısının mesajını yayımlayan ünlü şarkıcı Seren Serengil, isim vermeden Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çiftine yönelik ifadeler kullandı.

Paylaşımda, sosyal medya kullanıcısının "Seren Hanım, siz aylar önce bugün çıkan malum aldatma haberini çok önceden söylemiştiniz. Size kimse inanmamıştı. Ne söylerseniz çıkıyor. Çünkü siz hiçbir zaman kimseye iftira atmazsınız. Üzüldüm tabii ki ama size de o zaman neler söylemişlerdi bu haberle alakalı..." ifadelerine yer verdiği görülürken "Söylemezsem Olmaz" programından tatsız bir şekilde ayrılan Seren Serengil'den de yanıt gecikmedi.

Seren Serengil Instagram hesabının hikaye kısmında yer verdiği mesaja, "İşte o yüzden beni seyrediyorsunuz. Yanılmadım. Çok isterdim ama bu ilk değildi." notunu düştü.

Serengil, yorumculuğunu yaptığı programlarda iki kez Kadir Doğulu'ya güvenmediğini dile getirerek Neslihan Atagül'ü uyarmış, 'Beni aldatan biriyle birlikte olmam' demişti. Serengil, Onur Akay'ın gündeme getirdiği aldatma haberleri sonrasında Neslihan Atagül'ün Kadir Doğulu'yu çok sevdiğini ancak dışardan bir gözle bakamadığını dile getirmiş, kendinden fedakarlık yaparak Doğulu'nun yükselmesi için çaba sarf ettiğini söylemişti.