İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'dan istifa iddialarına imalı yanıt!

Altılı Masa krizi sonrasında bomba iddialar gündeme gelmeye devam ediyor. Meral Akşener'in masaya dönmesinden sonra İyi Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nun kırgın olduğu kulislerde konuşuluyordu. Konuyla ilgili sorulan soruya Yavuz Ağıralioğlu'ndan imalı bir yanıt geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Altılı Masa'dan ayrıldıktan sonra tekrar geri dönen Meral Akşener'in kararı sonrası İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nun tepkili olduğu iddia edilmiş kulislerde konuşulmaya başlanmıştı. CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova Yavuz Ağıralioğlu ile görüştüğünü açıklayarak istifa sorusuna imalı bir yanıt aldığını söyledi.

"En kısa zamanda ayağa kalkacağım"

CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova, Ağıralioğlu ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Dicle Canova'nın "Bu süreçten sonra ne yapacaksınız" sorusuna Ağıralioğlu ayağında yaşadığı burkulmayla örnek vererek "Sağ ayağımda apse var, sola yüklenmekten mutsuzum. En kısa zamanda sağımı tedavi edip güçlü şekilde ayağa kalkacağım" dedi. Ağıralioğlu'nun Pazartesi günü bir basın toplantısı düzenleyeceği iddia edildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN