İYİ Partili Ümit Dikbayır'dan Süleyman Soylu'ya sert tepki! Kendi şaibesini örtmek için...

İYİ Partili Ümit Dikbayır'dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sözlerine cevap geldi. Süleyman Soylu, Meral Akşener hakkında 'resimlerini gösteririm' demişti. Ümit Dikbayır, Soylu'ya 'İçişleri bakanlığı ciddi iştir. Dedikodu yapmaz, gereğini yapar.' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Muhalefet tarafından uyuşturucu baronları ve mafya babaları ile fotoğrafı olduğu gerekçesiyle eleştirilen Süleyman Soylu, İYİ Parti lideri Meral Şener'i kastederek İYİ Partili Fahrettin Yokuş'a “Mafyayla irtibat kuran şerefsizdir. Senin Genel Başkanının resimlerinin ne olduğunu gösteririm” dedi. İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır'dan Süleyman Soylu'nun bu sözlerine sert yanıt geldi. 

Ümit Dikbayır, sosyal medya hesabından Süleyman Soylu için "İçişleri bakanlığı ciddi iştir. Dedikodu yapmaz, gereğini yapar" dedi. Dikbayır devamında "Kendi şaibesini örtmek için çamur atmak ise; bırakın içişleri bakanına, şeref ve ahlak sahibi hiçbir insana yakışmaz. Ama ciddiyeti de, ahlakı da, şerefi de, bakan koltuğunu işgal eden bu organizmada göremiyoruz." ifadelerini kullandı. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN