İYİ Partili Fahrettin Yokuş'tan Erdoğan'a Mehmet Şimşek eleştirisi! İYİ Partili Fahrettin Yokuş'tan Erdoğan'a Mehmet Şimşek eleştirisi!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığını ve Altılı Masa ile HDP'yi sert sözlerle eleştiren İYİ Partili İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu istifa etti. 'Gördüğü lüzum üzerine' diyerek partisinden istifa eden Ağıralioğlu'na İYİ Parti Genel Yardımcısı Bahadır Erdem'den de tepki geldi.

İYİ Parti Genel Yardımcısı Bahadır Erdem istifa haberleri sonrası, 'Kimse milleti aptal yerine koymasın' dedi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Erdem 'Bu seçimde isimlerin önemi yok. Onun için hiç kimse kendini kandırmasın. Mazeret aramasın. Milleti aptal yerine koymasın. Her kim ki tek adam rejiminin değişmesi için çalışmaz ve hakka, hukuka, adalete aykırı, vatana, millete, insana zarar veren bu düzenin devamına en ufacık bir katkı sağlar, değirmenine su taşırsa hesabını tarih önünde bir gün muhakkak verir. Bu seçim iyilikle kötülüğün seçimi işte o kadar. Bu da böyle biline.' açıklaması yaptı.