İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu Meral Akşener'in masaya dönme şartını açıkladı!

İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Millet İttifakı'nın toplantısı öncesi bir açıklama yaparak Meral Akşener'in masaya dönme şartını açıkladı. Kürşad Zorlu, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu önerilerini açıklayarak 'Meral Akşener bu şartla masaya dönecek' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Altılı Masa'dan ayrılma karar alan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyarete gitti. İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu İYİ Parti Genel Merkezi'nde bir açıklama yaparak Meral Akşener'in Altılı Masa'ya dönme şartını açıkladı.

İYİ Parti Sözcüsü Sözcüsü Kürşat Zorlu, Meral Akşener, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'na 13. Cumhurbaşkanı'nın icracı Cumhurbaşkanı Yardımcılığını önerdiğini bu şartla masaya döneceğini söyledi.

İyi Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu "Milletin sesi olma sorumluluğunu duyan Genel Başkanımız, milletimizi heyecanlandıracak yeni önerisini sunmuştur. Belediye başkanlarımıza yetkili, icracı Cumhurbaşkanı yardımcısı olması önerisi sunulmuştur." dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN