İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Niğde'ye giderek merkezde Şadırvan Park'ta faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti.

Esnaf ile konuşarak sorunlarını dinleyen Akşener, İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Osman Erem'e destek talebinde bulundu.

Emekliler ve seçmen hakkında konuşan Akşener'in açıklamaları şu şekilde:

ŞİMDİ SİZ EMEKLİLERİ HATIRLAMALARI LAZIM

"Şimdi siz emeklileri hatırlamaları lazım. Ben esnaf esnaf gezerek bunu hatırlattım. Şimdi bu seçimlerde sizler iki kulağınızı elinize alıp düşünürseniz, bakın görün sizin karşınızda hazır ol vaziyetine geçerler. Siz bu yerel seçimlerde bir ceza kesin. Ondan sonra iktidar olmak, iktidarda kalmak için bütün partiler burada hazır ol vaziyetinde duracaklar. Bakın, buraya benden başka gelen yok.

CHP'li Yücel AK Parti'ye sert çıktı! 'Yerleştirdiğiniz böceklerin hesabı sorulacak' CHP'li Yücel AK Parti'ye sert çıktı! 'Yerleştirdiğiniz böceklerin hesabı sorulacak'

BÖYLE GERİLİME NE GEREK VAR

Yapılacak olan yerel seçimlere gidilirken, projeler üzerinden, vizyon ve hizmet üzerinden rekabetin olması lazım. Şuculuk, buculuk üzerinden yedik birbirimizi. Eskiden ANAP ve DYP kavgası vardı. O zamanlar böyle cenk gibi değil, nezaket ortamında oluyordu. Şimdi gelirsen esnafa, esnafın karşısına geçersin esnaf sana sıkıntısını anlatır ve 'Sizler şunları demiştiniz ama yapmadınız, ben DYP'ye değil ANAP’a oy vereceğim' derdi. Seçmen velinimetti. Dolayısıyla bizler bunu unuttuk. Eğer yeniden canlandırabilirsek Türkiye gerçekten demokrasi ile tanışır. Böyle gerilime ne gerek var."

Editör: Amine Ebrar