İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem'den geri dönüş sinyali!

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmesi sonrası parti sözcüsü Kürşad Zorlu açıklamalarda bulunmuştu. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem de Meral Akşener'in masaya dönüş sinyali olarak anlaşılan bir mesaj paylaştı. Akşener'in masaya yeniden oturacağı söyleniyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem, parti sözcüsü Kürşad Zorlu'nun açıklamalarının ardından İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in masaya dönüş sinyali olarak anlaşılan bir mesaj paylaştı.

Bahadır Erdem paylaşımında "Nerede kalmıştık" ifadesini kullandı. 

İyi Parti Sözcüsü Zorlu şu ifadeleri kullanmıştı:

"13'üncü Cumhurbaşkanının belirlenme süreci 2 Mart'taki toplantının ardından Sayın Genel başkanımız uzlaşma, istişare ile ilgili müzakere sürecini yürütmüştür. Milletin sesi, milletin iradesi olma sorumluluğunu duyan Sayın Genel Başkanımız milletimizin sesi doğrultusunda yeni bir kuşatıcı, kapsayıcı yeni bir öneri ile Millet İttifakı'na önerisini oluşturmuştur.

Başkanlarımızın ziyaretleri sırasında seçilecek 13'üncü Cumhurbaşkanı'nın iki Cumhurbaşkanı Yardımcısı olmaları konusunda önerilerini iletmiştir. Sayın Kılıçdaroğlu'na aktaracaktır. Müzakere süreci devam edecektir.

Akşener'in toplantıya katılmasını bekliyor ve umut ediyoruz."

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN