Ünlü oyuncu Cemal Hünal, 2008 yılında vizyona giren ve büyük beğeni toplayan Issız Adam filmiyle tanınmış ve başarılı performansıyla adından söz ettirmişti. Ancak şimdilerde, oyuncunun hakkında boşanma iddialarıyla gündeme gelmesi dikkat çekiyor.

2011 yılında Lale Cangal ile hayatını birleştiren Cemal Hünal'ın, bu evlilikten Doğan Atilla adında bir oğlu bulunuyor.

Yılın aşkı ortaya çıktı! Tuba Ünsal Hindistan’ın en zengin iş insanı Shirish Saraf ile birlikte Yılın aşkı ortaya çıktı! Tuba Ünsal Hindistan’ın en zengin iş insanı Shirish Saraf ile birlikte

Çiftin boşanma kararı aldığına dair haberler medyada yer alırken, Cemal Hünal ve Lale Cangal, sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama yaparak konuyla ilgili kamuoyunu bilgilendirdi.

Henüz Resmi Bir Başvuru Yok

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Basında bir süredir yer alan haberlere ilişkin bir açıklama yapma gereği duyduk. Evlerimizi ayırdığımız doğrudur. Ancak henüz resmi bir başvurumuz olmadı. Süreci hem bizim hemde müşterek çocuğum uzun menfaati doğrultusunda yönetebilmek için avukatımız ile görüşüyoruz. Nihai kararı sizlerle paylaşacağız, o zamana kadar ailemizin yaşadığı bu hassas sürece saygı duymanızı ve tarafımızca yapılmayan hiç bir açıklamaya itibar etmemenizi rica ederiz. "

Cemalhunalaçıklama

Editör: Şevval Başçakır