Sosyal medyada ilk günden beri büyük ilgi gören ve paylaşım rekorları kıran Yılmaz Erdoğan'ın hem senaristliğini yaptığı hem de başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri' dizisiyle ilgili olarak ortaya atılan "Gönül Yarası" filminden esinlenildiği iddialarına, dizi oyuncusu Kubilay Aka'dan yanıt geldi.

Birçok Film Birbirine Benziyor

Nişantaşı City's'de görüntülenen 'İnci Taneleri' dizisinin oyuncusu Kubilay Aka, yapıma dair çıkan iddialara cevap verdi. Aka, "Yılmaz Erdoğan’ın böyle bir şeye ihtiyacı olacağını düşünmüyorum. Türkiye’nin en iyi senaristi. Çoğu senarist onun öğrencisi. Çalmaya ihtiyacı yok. Kalbiyle yazan biri. Onu böyle bir şeyle suçlayıp, yargılamayalım. Birçok film birbirine benziyor. Çalıntı olduğunu sanmıyorum. Zaten emeğe çok saygılı biridir” ifadelerini kullandı.

Kalemine Çok Güveniyorum

Set ortamından da bahseden Aka, “Aile olduk. Reytinglerde güzel açtık. İşin içinde Yılmaz Erdoğan olduğu için izlenmeyeceğini düşünmedim. Kalemine çok güveniyorum” dedi.

Ev sahibi Nuri Alço'yu dava etti! Ödediği kira şoke etti Ev sahibi Nuri Alço'yu dava etti! Ödediği kira şoke etti

Sevgililer Günü'nde Klip Çekeceğiz

Diziden spoiler verdiği için gündeme gelen oyuncu, “Yılmaz Erdoğan bir şey dedi mi?” sorusuna, “Çok tepki veren biri değil. İşinde gücünde. Onu çok seviyorum” cevabını verdi. Aka, hayatında kimsenin olmadığını belirterek, “Sevgilim yok. Sevgililer Günü’nde klip çekeceğiz” şeklinde espri yaptı.

Editör: Şevval Başçakır