CHP içerisinde yerel seçimler öncesi CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanı ve adayı Ekrem İmamoğlu arasında gerilim büyüyor.

Erdal Beşikçioğlu 'belediyeyi borçsuz devraldım' demişti! MHP'li Enver Demirel'den teşekkür Erdal Beşikçioğlu 'belediyeyi borçsuz devraldım' demişti! MHP'li Enver Demirel'den teşekkür

Milliyet Gazetesi yazarı Zafer Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden Ekrem İmamoğlu'nun, yerel seçim afişlerinde Özgür Özel'i istemediğini açıkladı.

Şahin'in açıklamaları şu şekilde:

"CHP Genel Merkezi’nin medya planlama ajansı olan Time Ajans daha önceden rezervasyon yaptırdığı ve pazar günü asılacak olan billboard ve diğer mecralar için Özgür Özel’in fotoğrafının bulunduğu baskı dökümanlarını bugün ilgili şehirlere gönderdi.

Fakat İstanbul’daki firmalara Ekrem İmamoğlu‘nun İstanbul’da Özgür Özel’in görselini istememesinden dolayı rezervasyonların iptal edildiği bildirildi.

Şu ana kadar CHP Genel Merkezinden firmalara aksi yönde bir itiraz gelmedi. İtiraz gelmemesi durumunda İstanbul’da CHP genel merkezin yani Özgür Özel’in görselleri kullanılmayacak."

Editör: Amine Ebrar