İlyas Salman bir emekli maaşını bağışladı! Düzenin sanatçısı olmadığım için...

6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır kayıplara yol açarken birçok yardım kampanyası yapılarak yaralar sarılmaya çalışılıyor. Yarım kampanyasına bir maaşını bağışlayan İlyas Salman sosyal medyadan yaptığı açıklamada 'pişman oldum' dedi..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İzmir Belediyesi de evleri yıkılan ya da ağır hasar gören vatandaşlar için "Bir Kira Bir Yuva" kampanyası başlatmıştı. Bir çok ünlü isimden kampanyaya yardım gelirken usta oyuncu İlyas Salman'da bir açıklama yayınladı.

Bir Kira Bir Yuva Kampanyası'na bir maaşını bağışladığını bir video mesaj yayınlayarak duyuran İlyas Salman "Düzenin sanatçısı olmadığım için ilk kez pişmanım. Çok param olsaydı, bu kampanyaya daha fazla katkı yapabilirdim ama bir emekli maaşımı bağışlayabiliyorum" ifadelerini kullandı.

330 MİLYON TL TOPLANDI

Halk TV'de yayınlanan gecenin ardından Twitter hesabından toplanan miktarı açıklayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Hedefimizi aştık… 33.098 ailemize kira desteği için 330 milyon TL topladık" dedi.Çok sayıda yardımın yağdığı gecede Gülşen, Armağan Çağlayan, Metin Akpınar, Yıldız Tilbe, Hakan Altun, Sıla, Mert Fırat, Meltem Cumbul ve Pınar Deniz gibi ünlü isimler de bağış yaptı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN