Star TV'nin sevilen dizisi "Sakla Beni" artık ekranlara veda ediyor... Gazeteci Birsen Altuntaş'ın kulislerden edindiği bilgilere göre, OGM Pictures'ın Star TV için çektiği yapım, izleyicilere duygusal bir veda hazırlıyor. Şimdilik 21 bölümü yayınlanan dizi 5 bölüm sonra final yaparak seyirciyle vedalaşacak.

Amazon'un kurucusunun Datça'daki restoranda ödediği hesap dudak uçuklattı! Amazon'un kurucusunun Datça'daki restoranda ödediği hesap dudak uçuklattı!

Final tarihinin ekibe duyuruldu öğren,len ve başrolünde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek'in yer aldığı yapımın, 26. bölümde perdeyi indireceği açıklandı.

Dizinin yıldız dolu kadrosunda yer alan Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın, Sevinç Erbulak, Gökşen Ateş, Kamil Güler, Nizam Namidar, Sera Tokdemir, Edip Saner, Baran Bölükbaşı, Cihan Talay, Açelya Devrim Yılhan, Sıla Korkmaz, Emine Umar ve Tamer Levent gibi birçok ünlü isim de bu son yolculukta yer alıyor. Heyecanla beklenen final bölümünde neler olacağı ise merak konusu...

Editör: Nigar Topcu