Nevşin Mengü'den bomba anket yorumu: Turgut Altınok sessiz ve derinden gidiyor olabilir Nevşin Mengü'den bomba anket yorumu: Turgut Altınok sessiz ve derinden gidiyor olabilir

Ankara'yı alarma geçiren bir olay yaşandı. Sırtında çanta olan bir şahıs koşarak bakanlık nizamiyesine hareket etti. Şahıs durumu fark eden güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirildi.

Ankara İçişleri Bakanlığı önünde yaşanan olayda şahıs yaralı olarak ele geçirildi. Kızılay Bakanlıklar istikameti de trafiğe kapatıldı.

Konuyla ilgili İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan açıklama geldi. Ali Yerlikaya '' Bu gece saat 23.30’da Vekâletler Caddesinde devriye görevi yapan, polisimizin üzerine doğru şüpheli hareketlede bulunup koşarak gelen,  sırt çantalı 29 yaşındaki Y.E.Ş. adlı şahıs, dur ihtarına uymamış, emniyet güçlerimizce yaralı olarak yakalanmıştır. Şahıs hasteneye kaldırılmıştır.  Yapılan incelemede şahsın 11 Aralık 2023 tarihinde ailesi tarafından kayıp    müracaatında bulunulduğu ve psikolojik tedavi gördüğü tespit edilmiştir'' ifadelerini kullandı.

Editör: Aliye Tulum