Galatasaray'ın önemli futbolcularından Icardi'nin eşi olan Wanda Nara, gündemdeki yerini koruyor. Arjantin'in Gente dergisine verdiği röportajda TV yıldızı, eşi Mauro Icardi'nin sağlık durumu ve çocuklarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

"KIZLAR SADECE PARA İSTER"

Wanda Nara, yaptığı açıklamada kendisini "parayı kontrol eden anne" olarak tanımladı. "Kızlar sadece para ister! Ben parayı kontrol eden anneyim, hala tek başıma faturaları ödüyorum, genç kızlığımdan beri. Paraya çok değer veririm. Çok bilinçliyim, beş çocuk annesiyim. Kazandığım için harcıyorum ve sevdiğim şeylere harcıyorum, ama çok iyi yatırımlar yaptım ve çocuklarımın bunun için bana teşekkür edeceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.

ÇOCUKLARINA OLAN SEVGİSİ

Ailesi hakkında da konuşan ünlü model, "Çocuklarımla çok gurur duyuyorum. Çalışmadan da yaşayabilirdim. Fedakarlıklarımdan, çalışkanlıklarımdan da gurur duyuyorum. Onlarda benimkine benzer bir cesaret görüyorum, onlar da benim gibi çalışmayı seviyorlar. Okula gitmeyi, çalışmayı ve kendilerini geliştirmeyi seviyorlar, bu çok güzel" dedi.

ICARDİ HAKKINDA KONUŞTU

Yıllardır elini gizleyen Mehmet Şef, başına gelen olayı ilk kez anlattı! Yıllardır elini gizleyen Mehmet Şef, başına gelen olayı ilk kez anlattı!

Son olarak röportaj verdiği dergide ilişkisi hakkında da yorum yapan Nara; "Çiftler, aileler ve evlilikler böyledir. Mayıs ayında on yıllık evli olacağız ama daha uzun yıllar birlikte olacağız. Sadakatsizlik ve affetme hakkında; "Duruma göre değişir, bazıları asla affedilmez. Bazıları sizi ayırır ve bütün bir aileyi kaybetmeye değmeyecek aptalca şeyler vardır. Bu her kişiye ve her duruma göre değişir" ifadelerini kullandı.