Hull City Galatasay maçı ve ardından gerçekleşecek Hull City Hatayspor maçı ile futbol heyecanı yeniden başlıyor. Deprem sonrası takımlarını sahada görmeyi özleyen pek çok Hataysporlu taraftar, Hull City maçı ile özlemlerini giderecek. Peki, Hull City Hatayspor hazırlık maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Hull City Galatasaray dostluk maçı ne zaman, canlı yayınlanacak mı?

Filenin Sultanları dünya 3’üncüsü Brezilya’yı set vermeden devirdi! 5’te 5 yaptı Filenin Sultanları dünya 3’üncüsü Brezilya’yı set vermeden devirdi! 5’te 5 yaptı

HULL CİTY HATAYSPOR MAÇI NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Hull City, 'Corendon Summer Tour 2023' etkinliği kapsamında 2-12 Temmuz tarihleri arasında Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde hazırlık kampı gerçekleştirecek. Hull City’nin Galatasaray ve Hatayspor ile oynayacağı dostluk maçları öncesinde Hull City Başkanı Acun Ilıcalı, Başkan Vekili Tan Kesler, Teknik Direktörü Liam Rosenior, takımın Türk yıldız oyuncusu Ozan Tufan ve futbolcuların katılımıyla 4 Temmuz Salı günü düzenlenen basın toplantısında yeni sezon yatırımları, hedefleri ve planlamaları konuşuldu.

HULL CİTY GALATASARAY MAÇI

Hull City, 'Corendon Summer Tour 2023' kapsamında 5 Temmuz Çarşamba günü Kocaeli Stadyumu’nda Galatasaray ile dostluk maçı oynayacak.

HULL CİTY HATAYSPOR MAÇI

Turuncu-siyahlılar, 9 Temmuz Pazar günü 19.30'da Hatayspor ile oynayacağı Hazırlık Maçı öncesinde de Riva’daki kampta hazırlıklarına devam edecek. Hazırlık Maçı Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumunda oynanacak .