Fenerbahçe’de tarihi başkanlık seçimi geride kaldı. Mevcut başkan Ali Koç, Aziz Yıldırım’a karşı ikinci kez kazanarak yeniden Fenerbahçe Başkanlığı’na seçildi. Kongre öncesi karşılıklı sert mesaj veren iki lider, seçimden 1 gün önce Habertürk TV’de canlı yayına çıktı.

Ali Koç-Aziz Yıldırım yayının önce NOW TV’de yapılacağı belirtilmişti. Ancak Now TV'den yapılan açıklamaya göre moderatör konusunda anlaşmazlık yaşandı. Açıklamada "Taraflar moderatör istemedi. Ardından 'Moderatör olsun ama soru sormasın' denildi. NOW TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk teklifi kabul etmedi ve yayın iptal oldu" denildi.

Habertürk’te karşı karşıya gelen Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın canlı yayını reyting rekorları kırdı. Programın moderatörü Ahmet Selim Kul’un sessizliği ise sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Program biterken ise kapanış konuşmasına başlayan Kul, sözlerini bitiremeden yayın kesildi. Ahmet Selim Kul, tüm bunların ardından sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Kul, iki günce Ali Koç'u konuk ettiği canlı yayındaki sözlerinin bir kesitine yer verdiği paylaşımına "Dile getirdikten sadece 2 gün sonra mesleki en büyük hedefimi gerçekleştirdim. Hayal etmeden başaramazsın" notunu düştü.

Ali Koç Aziz Yıldırım Yayınının Moderatör

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihe geçecek teklif! Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihe geçecek teklif!

Kul'un paylaştığı videoda ayrıca Ali Koç ile Aziz Yıldırım'ın dün akşam stüdyoda tokalaştığı anlar da yer aldı.

AZİZ YILDIRIM TERSLEMİŞTİ

Ahmet Selim Kul bir ara müdahale etmek isterken Aziz Yıldırım “Sen sus, araya girme” demişti.

ALİ KOÇ: SEN BURADA MIYDIN

Öte yandan "Sayın başkanlar ufak bi ara verelim" diyen Kul'a Ali Koç'un "Sen burada mıydın?" karşılığı vermişti.

Editör: Aliye Tulum