31 yaşındaki oyuncu Hazar Ergüçlü ve Jakuzi grubunun solisti Kutay Soyocak sosyal medya hesaplarından yaptıkları aşk paylaşımı ile birlikteliklerini ilan ettiler. Beş yıllık aşkı Onur Ünlü ile Aralık 2022'de ayrılan Hazar Ergüçlü, bir süre önce de müzisyen Kutay Soyocak ile beraber olmaya başladı. Peki Kutay Soyocak kimdir? Kutay Soyocak ne iş yapıyor? Kutay Soyocak kaç yaşında? İşte Kutay Soyocak Hazar Ergüçlü aşkı ve resimleri..

Özel hayatını gözler önünde yaşamaktan çekinmeyen güzel oyuncu, önceki akşam sevgilisiyle verdiği bu romantik karesini Instagram hesabından paylaştı. 31 yaşındaki Hazar Ergüçlü'nün yeni sevgilisiyle ailesinin yanına Kıbrıs'a gidip tatil yapmayı planladığı öğrenildi. Kıbrıslı güzel, yeni sevgilisini ailesiyle tanıştırmayı planlıyor.

Gizem Karaca bikinili pozlarıyla nefes kesti! Gizem Karaca bikinili pozlarıyla nefes kesti!

Hazar Ergüçlü kimdir? Hazar Ergüçlü kaç yaşında, nereli?

Yeni filmi Gönül ile gündeme gelen Hazar Ergüçlü, son dönemin en çok konuşulan oyuncularından biri. Oyuncu yer aldığı işlerdeki performansı ve galalardaki başarılı giyim tarzıyla da dikkat çekiyor. Peki, Hazar Ergüçlü kimdir? Hazar Ergüçlü kaç yaşında, nereli? Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı işler...

HAZAR ERGÜÇLÜ KİMDİR? 

Hazar Ergüçlü, 1 Ocak 1992 doğumlu Kıbrıslı Türk oyuncudur. Lefkoşa Türk Belediyesi'nde gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yapan Hazar Ergüçlü, Derviş Zaim'in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

7 Eylül 2011 tarihinden itibaren ise Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karakteri ile popülerliği artmıştır. Medcezir dizisinde canlandırdığı Eylül adlı karakteri ise oyuncunun en çok konuşulan işlerinden biridir. 

Oyuncunun diğer işleri ise şöyle,

Filmografisi:

Benim Dünyam
Açlığa Doymak
Gölgeler ve Suretler
Timsah Ateşi
Gölgeler ve Suretler    
Açlığa Doymak    
Benim Dünyam    
Cebimdeki Yabancı    
Kar        
Gerçek Kesit: Manyak    
Ahlat Ağacı    
Her Şey Seninle Güzel    
Gönül    
Dizileri:

Kuzey Güney    
Medcezir    
Analar ve Anneler    
Yüksek Sosyete    
Hayat Sırları    
Dudullu Postası    
Hakan: Muhafız    
Alev Alev    
Menajerimi Ara    
Saklı    
Sadece Arkadaşız
ÖDÜLLERİ
18. Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali / En İyi Kadın Oyuncu Ödülü
56. Altın Portakal Film Festivali / En İyi Kadın Oyuncu Ödülü
24. Altın Objektif Ödülleri / Yılın Dijital Platform Dizisi Kadın Oyuncusu

KUTAY SOYACAK KİMDİR?

Gündemde yer alan isimlerden Kutay Soyocak'ın hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki, Kutay Soyocak kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne, kimle sevgili, şarkıları nelerdir? Kutay Soyocak'ın hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar...

Vatandaşlar tarafından merak edilen isimler arasında Kutay Soyocak geliyor. Peki, Kutay Soyocakkimdir, aslen nereli, mesleği ne, doğum tarihi kaç, evli mi, sevgilisi kimdir kaç yaşında? İşte ayrıntılar...

HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Güzel oyuncu Hazar Ergüçlü'nün, kendisi gibi oyuncu olan Ekin Koç'la aşk yaşadığı iddia ediliyordu. 31 yaşındaki oyuncu ve Jakuzi grubunun solisti Kutay Soyocak, birlikte yaptıkları paylaşımlarla bir nevi aşklarını ilan ettiler.

Uzunca bir süre yönetmen Onur Ünlü'yle birlikte olan ve Ünlü'yle ayrılıklarının ardından kendisi gibi oyuncu olan Ekin Koç'la birlikte olduğu sanılan Hazar Ergüçlü, sevenlerini ters köşe yaptı.

İkili, Instagram hesaplarından oldukça yakın oldukları bir fotoğraf paylaşırken, Kutay Soyocak'ın, Hazar Ergüçlü'nün tek başına olduğu fotoğrafla yaptığı paylaşım da dikkati çekti.

KUTAY SOYOCAK KİMDİR?

Kutay Soyocak aslen İstanbul doğumlu şarkıcı ve müzisyendir. Jakuzi Grubu Solisti olan Kutay Soyocak Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü mezunudur. Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Kutay Soyocak'ın İnstagram'da 8 bin takipçisi bulunmaktadır.