Hazal Kaya kızı Süreyya Leyla'nın ilk fotoğrafını paylaştı

Oyuncu Hazal Kaya'nın paylaşımı gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olan Hazal Kaya kızı Süreyya Leyla'nın fotoğrafını Kadınlar Günü'nü kutlayarak paylaştı. Ünlü ismin paylaşımı kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Son olarak ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ adlı dizide başrol oynayan Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile beş yıllık aşkını evlenerek ilişkisini taçlandırdı. Aynı yıl kasım ayında ilk çocuğu Fikret Ali’yi kucağına alan Hazal Kaya, 1 ay önce de ikinci kez anne oldu ve kızına Leyla Süreyya adını verdi.

Şimdilerde kızını kucağına almanın mutluluğunu yaşayan Hazal Kaya, Leyla Süreyya ile çekilen fotoğraflarını ilk kez takipçileriyle paylaştı.

"Şimdi yaka iğnem Süreyya’m"
Paylaşımında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de kutlayan oyuncu, “Annemler ben küçükken mor kurdeleli yaka iğneleri yaparlardı yürüyüşler için, ben de yardım ederdim. O eylemlerle kazandıklarımıza şahit olarak büyüdüm. Şimdi yaka iğnem Süreyya’m sebebiyle bu gece yürüyüşe katılamıyorum. Kalbim, aklım, umudum sizinle. Kadınlar Günü’müz kutlu olsun! İnadına isyan, inadına özgürlük” ifadelerini kullandı.

Hazal Kaya’nın paylaşımına sevenleri ve bir çok ünlü isimden yorum geldi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN