Yazar Hayati Sır ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu'un sosyal medya üzerinden yayımladığı programına konuk oldu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Sır, Elon Musk'ın Erdoğan'ın kitabıyla görüntülenmesi ile ilgili bomba iddialarda bulundu.

Elon Musk, bugün oğlu ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etmişti. Ziyaretinin ardından Erdoğan'ın 'Daha Adil Bir Dünya Mümkün' adlı kitabını elinde taşırken görüntülenmişti. Kitabı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hediye ettiği söylenirken yazar Hayati Sır konu hakkında ilginç iddialar ortaya attı.

Depremzede aile 4 çocukla sokakta kaldı! Depremzede aile 4 çocukla sokakta kaldı!

Hayati Sır'ın açıklamaları şöyle:

ELON MUSK BİZDEN NE ALDI DA O KİTABI O ŞEKİLDE SUNDU?

"Elon Musk denilen adam çok riskli bir adam. Şimdi bizim Elon Musk ile görüşmemizin sebebi Türkiye'deki yatırımlar mıdır, yoksa farklı bir nedeni mi vardır? Elon Musk'ın eline trilyon dolar verseniz o kitabı almaz. Yani Elon Musk bizden ne aldı da o kitabı o şekilde sundu, gösterdi ve çocuğuyla geldi? Bu çok çalışılmış bir uluslararası reklam. Elon Musk'ın bütün yaptığı Teslalar, uzay araçları, Starlinkler lityum pille çalışır. Lityum pil bor madeninden elde ediliyor. Türkiye dünyada en çok bor madeni olan ülke. Biz bu bor madenlerini eğer Elon Musk'a sunuyorsak çok büyük risk var."