Ülkemizde meydana gelen Son Dakika deprem haberlerini Dijitalgaste.com olarak araştırıyoruz. Vatandaşlarımıza Türkiye'de nerede deprem olduysa anlık ve hızlı bilgiler veriyoruz. 

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen ve 11 ilde ağır hasara neden olan depremde binlerce kişi hayatını kaybederken binlerce kişi de yaralandı. Vatandaşların evleri, iş yerleri okulları her yer yıkıldı. Bu felakette vatandaşlar sevdiklerini kaybetti. Deprem sonrası Türkiye Tek Yürek olarak deprem bölgesine yardımlar gönderdi. Tüm Türkiye'yi etkileyen bu felakette binlerce can hayatını kaybetti. Tüm Türkiye deprem bölgesi için yardımlar toplamaya ve bölgeye yardım etmek için seferber oldu. Bölgeye binlerce, yüzlerce kişi gitmek için başvurularda bulundu. Bir yandan deprem bölgesine gitmek için vatandaşlar çabalarken bir yandan da deprem bölgesine binlerce yardım malzemesi gitti. Umarım ülkemiz bir daha böyle bir şeyle karşılaşmaz. Sizler için Türkiye'de son dakika meydana gelen depremleri araştırıyoruz. Bizleri takip ederek ilk siz öğrenebilirsiniz.

Özgür Aybaş duyurdu! Sigaraya yeni zam geldi Özgür Aybaş duyurdu! Sigaraya yeni zam geldi

Son Dakika  Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın verilerine göre, saat 21.02'de Hatay'ın Antakya ilçesinde 2.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 5.53 kilometre olarak ölçüldü.

HATAY'DA KORKUTAN DEPREM

Büyüklük:2.3 (Ml)

Yer: Antakya (Hatay)

Tarih:09-06-2023 21:02:42

Enlem: 36.367

Boylam: 36.245

Derinlik: 5.53 km