Hastane iş ilanları İŞKUR üzerinden güncellenmeye devam ediliyor. Hastane ve sağlık kurumlarında çalışmak isteyenler için personel alımı başladı. Çeşitli illerde çalıştırılacak hasta kabul kayıt görevlisi alımı yapılacak.

KPSS ŞARTI YOK

Sağlık kurumlarında görev almak isteyenler için özel sektörde personel alımları başladı. Hasta kabul ve kayıt görevlisi alınacak. Alımlar özel sektör için yapılacak. KPSS şartının istenmeyeceği personel alımında mülakat ya da sözlü sınav uygulaması da olmayacak.

HASTA KABUL KAYIT GÖREVLİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

Başvurmak isteyenlerin hem özel hem de genel başvuru şartlarını taşıması gerekiyor. Adaylar için genel şartlar bütün ilanlar için geçerlidir. Özel şartları da ilanların içerisinden öğrenebilirsiniz. İşte genel olarak hasta kabul kayıt görevlisi başvuru şartları:

-En az ilköğretim mezunu (İlana göre farklılık gösterebilir)

-18 yaşını tamamlamış

-Sağlık sektöründe deneyimi olan ya da deneyim kazanmak isteyen,

-İletişim ve planlama becerileri gelişmiş,

-Hizmet ve çözüm odaklı,

-Ekip çalışmasına yatkın,

-Provizyon ve fatura işlemlerine hakim,

CHP Başkan adayı Özgür Özel'den 'HDP ile gizli protokol' itirafı! CHP Başkan adayı Özgür Özel'den 'HDP ile gizli protokol' itirafı!

-MS Office programlarına hakim,

-Görevini yapmasında herhangi bir sağlık sıkıntısı olmayan (Engelli adaylar için özellikler ilanların içerisinde aktarılmıştır)

-Giyimine özen gösteren, güler yüzlü

-Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek

NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR?

Başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuruları ne zaman ve nasıl yapabileceği merak ediliyor. Başvuruda bulunmak isteyenler başvurularını İŞKUR üzerinden online bir şekilde yapabilecek. İŞKUR’u arayabilir ya da en yakın İŞKUR şubesine giderek başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN BURAYA TIKLAYIN