Dilan ve Engin Polat soruşturması tamamlandı! İşte istenen ceza Dilan ve Engin Polat soruşturması tamamlandı! İşte istenen ceza

Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör'ün kızı Zeynep Alkan'ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım, sevenlerini endişelendirmişti. Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen yönetmen, kızının hastalığıyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

Zeynep Alkan, 558 bin takipçisi bulunan Instagram hesabında geçtiğimiz gün vücudunun fotoğrafını paylaşarak hastalığından dolayı zayıfladığını açıklamıştı. Paylaşım sonrası magazin gündeminede adından sıkça söz ettiren Alkan'ın yaptığı açıklamalar sevenlerini endişelendirmişti.

"HALA İYİLEŞEMEDİM"

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, gündem olan paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Hastalığımdan dolayı çok kısa bir sürede istemsiz kilo verdim. Spor ile kas yapma döneminde bu güzel olmadı. Hâlâ iyileşemedim ama her gün biraz daha iyiyim."

BABASI HAMDİ ALKANDAN AÇIKLAMA

Zeynep Alkan'ın paylaşımının ardından babası Hamdi Alkan ilk kez konuştu. Önceki gün Akmerkez'de görüntülenen Alkan, muhabirlerin röportaj isteğini kibarca geri çevirerek "Acelem var, toplantıya yetişmem lazım" dedi. Ünlü isim, kızı Zeynep Alkan'ın son günlerdeki zayıflama problemi hakkındaki sorulara ise "Toparlayacak, endişe edilecek bir durum yok" şeklinde cevap verdi.