Yaptığı açıklamalarla gündemi sallayan Haluk Özdil'den yeni açıklama geldi. O maddenin Türkiye'de çok fazla bulunduğunu ve geleceğin enerjisininin buradan sağlanacağını söylemesi bir anda o maddeye karşı olan merakı artırdı.

Murat Akan'ın Youtube kanalına katılan Haluk Özdil, 20 Eylül 2023'te hükümet kanalından gelebilecek açıklamayı aktardı.

TÜRKİYE'Yİ SARSACAK AÇIKLAMALAR YAPACAĞIZ

"Bu çok gizli bir durum. Ben 20 Eylül'de gerekli açıklamayı bekliyorum. Aksilik filan olursa 21 Eylül'de bir ulusal kanalda Türkiye'yi sarsacak çok şaşırtıcı açıklamalar yapacağız. 20 Eylül'de çok şey olacak. Türkiye'nin kaderini değiştirecek çok önemli şeyler olacak. Güvendiğim bir kaynak. Bazı şeyler vardır. Doğru zamanda açıklanması beklenir. Açıklamalar sonrası yer yerinden oynayacak" dedi.

Yüzlerce insanın ölümüne sebep olan Rönesans Sitesinin mühendisi tutuklandı! Yüzlerce insanın ölümüne sebep olan Rönesans Sitesinin mühendisi tutuklandı!

TOPRAKTAN FIŞKIRACAK

Özdil, birkaç ay önce yine 20 Eylül tarihiyle ilgili yaptığı açıklamasında ise şu sözlere yer vermişti:

"20 Eylül’de bir şeyler bulunacak. Topraktan çıkacak. Topraktan fışkıracak. Aklınıza sadece petrol ve doğalgaz gelmesin. Şu an Çin’in devreye soktuğu toryum alanında inanılmaz gelişmeler olacak. Toryum nükleer bir güç demek. Ardından çok yüklü miktarda bir maden ortaya çıkacak. Hepsi bir arada gelecek. Türkiye’ye zenginlik katacak. Neden peki 20 Eylül? Bunun cevabını ben veremem ama hükümet açıklayacak"