Yaklaşan yerel seçimler öncesinde, sahada vatandaşlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Murat Kurum ile Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Türkiye Gençlik Sivil Toplum Kuruluşları Platformu'nun düzenlediği etkinlikte gençlerle buluştu. Burada, gençlerin sorularını cevaplayan Hakan Fidan, Murat Kurum'un yanında gençlere kendisini tanıttı.

PROJELERİ BAŞLATIYOR, BİTİRİYOR, HAYATA GEÇİRİYOR

Bakan Fidan Murat Kurum'la ilgili gençlere şunları söyledi;

Bekir Bozdağ'dan AK Parti'nin kaybettiği Şanlıurfa'da olay itiraf! Bekir Bozdağ'dan AK Parti'nin kaybettiği Şanlıurfa'da olay itiraf!

"Ben Murat Bey'i gerçekten çok sıkıntılı konularda, çok stresli konularda nasıl çalıştığını, nasıl olayları yönettiğini yıllarca gördüm.
Kendisinin bakanlık yaptığı 5 yıl içerisinde herhalde sayısız Kabine toplantılarına katıldık. Benim aklımda kalan hep aynı fotoğraf kendisiyle ilgili...
Sürekli bir yerde bir sıkıntı olmuştur, bir sel olmuştur, deprem olmuştur, yangın olmuştur, evler yıkılmıştır, köyler mahvolmuştur... Murat Kurum projeleri hazırlıyor. Daha sonra başlatıyor ve bitiriyor, hayata geçiriyor."

İSTANBUL HALKI EMANETİ DEĞERLİ KARDEŞİMİZE TESLİM EDECEKTİR

"Felaketlerden ders aldığımızı göstermek istiyorsak, Murat Kurum'un büyükşehir belediye başkanı olması gerek arkadaşlar. İstanbul halkının İstanbulluların da emaneti değerli kardeşimize sayın başkanımıza 31 Mart akşamı teslim edeceğine canı gönülden inanıyorum."

Editör: Mert Kaan Taş