Yıllardır elini gizleyen Mehmet Şef, başına gelen olayı ilk kez anlattı! Yıllardır elini gizleyen Mehmet Şef, başına gelen olayı ilk kez anlattı!

38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz, sadece Instagram pozlarıyla değil, sahnedeki enerjisi ve hareketleriyle de adından söz ettiriyor. Her konseri ve performansı olay olan Hadise, son olarak Kıbrıs'ta verdiği bir konserle gündeme geldi. Sahne performansı ve ardından paylaştığı bikinili pozlarla dikkat çeken şarkıcı, özellikle sahnede yaptığı ilginç kalça dansıyla sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Hadise'nin dans hareketlerine yapılan yorumlar ise oldukça çeşitli. Hayranları dans performansını övgüyle karşılarken, bazı sosyal medya kullanıcıları ise eleştirel yaklaştı. Kimileri "Kadının konserlerine +18 uyarısı yapılacak bu gidişle" derken bazıları ise dans hareketlerini saçma bulduklarını dile getirdi.

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Hadise, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımın yüzü garip bulununca hızla silmişti. Bu durum da hayranlarını ve takipçilerini meraklandırmıştı.

Editör: Nigar Topcu