Konserlerine hız kesmeden devam eden ünlü şarkıcı Hadise Gaziantep'te hayranlarıyla buluştu. Konserde göz göze geldiği başörtülü dinleyicisi Ayşegül'ü sahneye çıkarmasıyla gündem oldu. Hayranıyla duygusal anlar yaşayan ünlü şarkıcı o anları Instagram hesabından yayınladı.

Dilan Polat'ın ablası Sıla Doğu kimdir, kaç yaşında? İfşa videosu olay! Dilan Polat'ın ablası Sıla Doğu kimdir, kaç yaşında? İfşa videosu olay!

"NE KADAR AYNI OLDUĞUMUZU ANLAYABİLİYOR MUSUNUZ?"

Hadise "Dün akşam seyirci arasında Küçük Bir Yol şarkım çalmaya başladığında Ayşegül'ü gördüm. Küçük Bir Yol şarkımla olan derin bağını hissettim ve gel yanıma dedim. Fotoğrafa baktığınızda aslında ne kadar aynı olduğumuzu anlayabiliyor musunuz? İnsan ve kadın. Ayşegül; 'Ben de hep sıfırdayım' dedi tam şarkımızın o kısmında. Birkaç şey daha söyledik birbirimizin kulağına; sarıldık, ağladık ve şarkımızı birlikte söyledik. Bana parmağındaki yüzüğü hediye etti Ayşegül ve o yüzük hala parmağımda. Biz aslında bir şarkıyla neler yaşamışız, hissetmişiz. Müzik, sanat hep olsun, bizleri duygularımızla böyle bir araya getirsin. Ayşegül, Hadise fark etmez. Hepimiz çok özeliz ve kendi küçük yolumuzda ilerliyoruz" dedi.