Sağlık

Sağlık Bakanı Koca'dan yaralıların son durumu hakkında açıklama Sağlık Bakanı Koca'dan yaralıların son durumu hakkında açıklama
İç hastalıkları uzmanı uyardı: Grip salgını bu sene daha etkili olacak İç hastalıkları uzmanı uyardı: Grip salgını bu sene daha etkili olacak
Fahrettin Koca hepimize hayırlı olsun diyerek duyurdu! Fahrettin Koca hepimize hayırlı olsun diyerek duyurdu!
Bakan Fahrettin Koca Taksim'deki yaralıların son durumunu açıkladı Bakan Fahrettin Koca Taksim'deki yaralıların son durumunu açıkladı
Bakan Koca'dan İstanbul'daki patlama sonrası açıklama Bakan Koca'dan İstanbul'daki patlama sonrası açıklama
Sağlık Bakanı Koca duyurdu: 42 bin 500 kişi mülakatsız alınacak Sağlık Bakanı Koca duyurdu: 42 bin 500 kişi mülakatsız alınacak
Bakan Fahrettin Koca'dan atama açıklaması! İlk etapta 42 bin 500 kişi alacağız Bakan Fahrettin Koca'dan atama açıklaması! İlk etapta 42 bin 500 kişi alacağız
Yumurtasız kahvaltıya oturmam diyenlere kötü haber Yumurtasız kahvaltıya oturmam diyenlere kötü haber
İki haftalık koronavirüs tablosu açıklandı İki haftalık koronavirüs tablosu açıklandı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan koronavirüs uyarısı! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan koronavirüs uyarısı!
Pfizer ve BioNTech Covid-19 ve influenza için yeni aşıyı duyurdu Pfizer ve BioNTech Covid-19 ve influenza için yeni aşıyı duyurdu
Pfizer ve BioNTech'ten yeni aşı müjdesi! Çalışmalar başladı Pfizer ve BioNTech'ten yeni aşı müjdesi! Çalışmalar başladı
HealthTürkiye'nin detayları belli oldu HealthTürkiye'nin detayları belli oldu
Bayern Münih'in yıldızı Manuel Neuer kansere yakalandı Bayern Münih'in yıldızı Manuel Neuer kansere yakalandı
Sağlık Haberleri

Yarasalarda yeni virüs hantavirüsü korkuttu! 3 insandan birini öldürüyor

2019 yılının son haftalarında ortaya çıkan corona virüsünün kökeni halen gizemini korurken bilim insanları bazı yarasalarda yeni bir virüsün yayıldığını ortaya çıkardı. Hantavirüsün benzer bir türünün insanlara bulaşması durumunda her 3 kişiden 1'ini öldürebileceği belirtiliyor.

Ümit Dikbayır SMA hastaları için TBMM'ye soru önergesi sundu

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır SMA hastası çocukların sesl olmaya devam ediyor. Dikbayır sosyal medya hesabından TBMM'ye SMA hastası çocuklarla ilgili soru önergesi verdiklerini açıkladı.

Sağlık Bakanı Koca'dan yaralıların son durumu hakkında açıklama

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısında yaralanan 81 kişiden 71'inin tedavilerinin ardından taburcu olduğunu bildirdi.

İç hastalıkları uzmanı uyardı: Grip salgını bu sene daha etkili olacak

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Aytaç Karadağ grip salgınında dikkat edilmesi gerekenleri anlattı. Karadağ "Geçen sene pandemiden dolayı kişisel hijyenimize dikkat ettiğimizden görülmeyen grip salgını bu sene daha çok bekleniyor. Sosyal mesafeye dikkat etmeliyiz" dedi.

Fahrettin Koca hepimize hayırlı olsun diyerek duyurdu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık personeli alımı hakkında yaptığı açıklamada başvuru kılavuzlarının İŞKUR'a listelerin ÖSYM'ye gönderildiğini söyledi..

Bakan Fahrettin Koca Taksim'deki yaralıların son durumunu açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstiklal Caddesi'ndeki bombalı saldırıda yaralananların sağlık durumlarına ilişkin açıklama yaptı.

Bakan Koca'dan İstanbul'daki patlama sonrası açıklama

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'İstiklal Caddesi'ndeki patlamada 6 kişi hayatını kaybetti, 53 yaralımız var. Yaralıların tedavisi hastanelerimizde devam ediyor' açıklamasında bulundu.

Sağlık Bakanı Koca duyurdu: 42 bin 500 kişi mülakatsız alınacak

Sağlık Bakanı Koca, personel alımına ilişkin yaptığı açıklamasında ilk etapta 42 bin 500 kişi mülakatsız alınacağını açıkladı.

Bakan Fahrettin Koca'dan atama açıklaması! İlk etapta 42 bin 500 kişi alacağız

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 85 bin açıktan atama yapılacağını söyleyerek ''Toplamda ilk etapta 42 bin 500 kişi alacağız'' açıklaması yaptı..

Yumurtasız kahvaltıya oturmam diyenlere kötü haber

Yumurta tüketiminin dolaylı yoldan kolesterol alımının kalp damar hastalığı riskini artırdığına yönelik bulgular araştırmacıları şaşırttı.

İki haftalık koronavirüs tablosu açıklandı

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı Covid-19 tablosuna göre 17-30 Ekim tarihlerinde 22 bin 887 yeni vaka tespit edildi, 64 kişi hayatını kaybetti.

Kış aylarına girerken korkutan uyarı! Ölümcül 3'lü salgın başladı

Üst solunum yolu hastalıkları, mevsim geçişinin yaşandığı bu günlerde sık görülmeye başlandı. 'Üçlü salgın' adı verilen; Covid-19, grip ve solunum yoluyla bulaşan RSV nedeniyle pek çok kişi hastaneye başvuruyor. Peki nedir bu 3'lü salgın, etkisi ne kadar sürer?

Özel hastaneye giden herkesi ilgilendiriyor! Bakan Fahrettin Koca duyurdu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, özel hastanelere yönelik yönetmelik değişikliğiyle muayenehane hekimlerinin özel hastanelerde ameliyat yapabilmesinin kısıtlandığı yönündeki iddialar hakkında açıklama yaptı. Koca 'Kimse tedirgin olmasın' dedi..

Bakanlık kanserojen baharatlarla ilgili harekete geçti

Tarım ve Orman Bakanlığı, Singapur'a gönderilen Türk markalı baharat ürünlerinde kanserojen madde bulunduğu iddialarına ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada 'Söz konusu firmanın, ülkemizden Singapur’a doğrudan bir ihracat başvurusu bulunmadığı tespit edilmiştir' denildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan koronavirüs uyarısı!

Koronavirüs tam unutulmak üzereydi ki Sağlık bakanı Fahrettin Koca'dan uyarı geldi. Bakan Koca, aralık ayında Covid vakalarında artış yaşanabileceği uyarısında bulundu.

Pfizer ve BioNTech Covid-19 ve influenza için yeni aşıyı duyurdu

ABD'li ilaç üreticisi Pfizer ve Alman ortağı BioNTech Covid-19 ve influenzayı hedefleyen karma bir aşı geliştirmek için çalışma başlattıklarını duyurdular.

Bitlis'te kuduz alarmı! Hastanelik olan 2 çocuğun sağlık durumu açıklandı

Bitlis'te sokak köpeklerinin saldırısına uğradıklarını ailelerinden saklayan 2 çocuk, kuduz şüphesiyle Ankara'ya sevk edildi. Yapılan testler sonucunda 10 yaşındaki Mustafa Erçetin'e kuduz tanısı kondu.

Pfizer ve BioNTech'ten yeni aşı müjdesi! Çalışmalar başladı

ABD'li ilaç üreticisi Pfizer ve Alman ortağı BioNTech Covid-19 ve influenzayı hedefleyen karma bir aşı geliştirmek için çalışma başlattıklarını duyurdular.

HealthTürkiye'nin detayları belli oldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından geçtiğimiz günlerde duyurulan ve Türkiye'nin sağlık turizmine katkı sağlaması beklenen “HealthTurkey” projesinin detayları belli oldu.

Toplam 656 haber.