Röportaj

Afgan kökenli Noorbibi gözyaşları içinde anlattı! 16 gün boyunca çıplak ayakla Türkiye'ye yürüdüm Afgan kökenli Noorbibi gözyaşları içinde anlattı! 16 gün boyunca çıplak ayakla Türkiye'ye yürüdüm
2030 ve sonrası eğitim nasıl şekillenecek 2030 ve sonrası eğitim nasıl şekillenecek
Röportaj Haberleri

Afgan kökenli Noorbibi gözyaşları içinde anlattı! 16 gün boyunca çıplak ayakla Türkiye'ye yürüdüm

28 yaşındaki Afgan kökenli Noorbibi Gökhan Çınar'ın sunumuyla gerçekleşen Katarsis programına katıldı. Noorbibi anlattıkları ise adeta kan dondurdu. Afgan kadın  İran'da yaşadığı zulüm dolu yılları ve Türkiye'ye kaçış hikayesini gözyaşları içinde anlattı. Noorbibi, ''4 yıldır Türkiye'deyim ve 4 yıldır dayak yemiyorum'' sözleriyle yürek burktu.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın derneğine bomba atıldı! 'Saldırgan İsmailağa'da takılan birisi'

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "onursal başkan"ı olduğu Hoca Ahmet Yesevi Derneği'ne bombalı saldırı düzenlendiğini duyurdu.

Gelecek Partisi'nden HDP çıkışı! Muhatap alınmasında bir beis göremiyorum

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin Ün, Ankara Masası Gündem programına katıldı. CHP’li Gürsel Tekin’in 'HDP’ye bakanlık verilebilir' sözleri hakkında açıklama yapan Ün 'HDP’nin memleket sorunların çözülmesinde muhatap alınmasında bir beis göremiyorum' dedi..

Tuğçe Kazaz'dan LGBT açıklaması! Bir tercih değil dayatmadır dini ortadan kaldırmak istiyorlar

23 yaşında yaptığı evliliği sürecinde Hristiyan olmasıyla gündeme gelen, boşandıktan sonra İslam'a yönelen eski model Tuğçe Kazaz LGBT hakkında açıklama yaptı. Kazaz 'LGBT bir tercih değil dayatmadır' dedi..

2030 ve sonrası eğitim nasıl şekillenecek

Küresel İşletme ve Ekonomi Konferansı'nda (GLOBE 2019) konuşan Prof. Dr. Şirin Karadeniz, 2030 ve sonrasının öngörülen eğitim modelleri hakkında 'Üniversitelerin tüm eğitim formatı yavaş yavaş dönüşecek' dedi.

Toplam 5 haber.