Bilim ve Teknoloji

Twitter reklam verenlerinin üçte birini kaybetti Twitter reklam verenlerinin üçte birini kaybetti
Elon Musk Donald Trump hakkında Twitter'da anket yaptı! Elon Musk Donald Trump hakkında Twitter'da anket yaptı!
Elon Musk'tan Twitter açıklaması: Yeni politikamız erişim özgürlüğü değildir Elon Musk’tan Twitter açıklaması: Yeni politikamız erişim özgürlüğü değildir
Twitter'da deprem! Ofis binası kapatıldı çalışanlar istifa etti Twitter'da deprem! Ofis binası kapatıldı çalışanlar istifa etti
Elon Musk, Twitter'da tartıştığı çalışanını kovduğunu açıkladı Elon Musk, Twitter'da tartıştığı çalışanını kovduğunu açıkladı
Amazon'un kurucusu Jeff Bezos 124 milyar dolarlık servetinin çoğunu bağışlayacak Amazon'un kurucusu Jeff Bezos 124 milyar dolarlık servetinin çoğunu bağışlayacak
CHP'den BTK'ya suç duyurusu: Bant daraltma yargıya taşınıyor CHP'den BTK'ya suç duyurusu: Bant daraltma yargıya taşınıyor
Elon Musk'a 56 Milyar dolarlık dava! Elon Musk'a 56 Milyar dolarlık dava!
Elon Musk'tan ortalığı karıştıran açıklama! Twitter iflas edebilir Elon Musk'tan ortalığı karıştıran açıklama! Twitter iflas edebilir
Elon Musk'tan yeni karar! Twitter'da uzaktan çalışmayı sona erdirdi Elon Musk'tan yeni karar! Twitter'da uzaktan çalışmayı sona erdirdi
Twitter kullanıcıları dikkat! Mavi tikin ardından 'Resmi tik' geliyor Twitter kullanıcıları dikkat! Mavi tikin ardından 'Resmi tik' geliyor
iPhone 14 bekleyenlere kötü haber! iPhone 14 bekleyenlere kötü haber!
iPhone'da yıllardır olan özellik Samsung'a da geldi iPhone'da yıllardır olan özellik Samsung'a da geldi
WhatsApp topluluklar özelliğini duyurdu WhatsApp topluluklar özelliğini duyurdu
Mars'ta eski bir okyanusun varlığına dair izler bulundu Mars'ta eski bir okyanusun varlığına dair izler bulundu
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Twitter reklam verenlerinin üçte birini kaybetti

Elon Musk'ın devralmasından bu yana Twitter'ın en büyük reklam verenlerin üçte biri sitede pazarlama yapmayı durdurdu.

Elon Musk Donald Trump hakkında Twitter'da anket yaptı!

Sosyal medya şirketi Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk, 2021'de hesabı kalıcı olarak askıya alınan eski ABD Başkanı Donald Trump'ın yeniden Twitter'a dönmesine ilişkin anket başlattı.

Elon Musk’tan Twitter açıklaması: Yeni politikamız erişim özgürlüğü değildir

Twitter'ı satın aldıktan sonra tek başına yönetime geçen Elon Musk, hem şirket içinden hem de uzmanlardan gelen tepkilerle ilgili açıklama yaptı. Musk, "Yeni Twitter politikası, konuşma özgürlüğüdür, ancak erişim özgürlüğü değildir" ifadesini kullandı.

Twitter'da deprem! Ofis binası kapatıldı çalışanlar istifa etti

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasının ardından şirkette yaşananlar şaşırtmaya devam ediyor. Şimdi de şirketin ofis binasının geçici olarak kapatıldığı ve çok sayıda çalışanın istifa ettiği öğrenildi.

Elon Musk, Twitter'da tartıştığı çalışanını kovduğunu açıkladı

ABD'li milyarder iş insanı Elon Musk’ın 44 milyar dolara olaylı bir şekilde Twitter’ı satın almasından sonra sular durulmuyor. Silikon Vadisi'ndeki kritik satın almadan sonra her attığı adımı takip edilen Musk'ın ilk icraatlarından biri çalışanların yarısını kovmak olmuştu. Gündemden düşmeyen sosyal medya devinde, şimdi de yeni bir kaos başrolde. Hem de herkesin gözü önünde...

Amazon'un kurucusu Jeff Bezos 124 milyar dolarlık servetinin çoğunu bağışlayacak

Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un 124 milyar dolarlık bir serveti var. Bezos, dudak uçuklatan bu servetiyle dünyanın en zengin insanlarından biri olmayı başarıyor. Fakat Amazon'un kurucusu Bezos'un serveti ile ilgili çıkan şaşırtıcı bir haber, gündeme damgasını vurmuş durumda.

CHP'den BTK'ya suç duyurusu: Bant daraltma yargıya taşınıyor

CHP Milletvekili Gürsel Tekin, İstiklal'de meydana gelen patlamanın ardından BTK'nın bant daraltma uygulayarak internet erişimini ağırlaştırılması hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Elon Musk'a 56 Milyar dolarlık dava!

Milyarder iş insanı Elon Musk, 2018 yılında Tesla'dan elde ettiği gelir gerekçesiyle davalık oldu. Bugün görülmeye başlanacak davanın büyüklüğünün, tam 56 milyar dolar olduğu öğrenildi.

Elon Musk'tan ortalığı karıştıran açıklama! Twitter iflas edebilir

Twitter'da sular durulmuyor. Gizlilik-güvenlik yetkilileri istifa etti, birçok marka reklam vermeyi kesti. Günlük zarar 4 milyon doları geçti. Twitter'ı 44 milyar dolara alan Elon Musk 'İflas ihtimal dışı değil' açıklamasıyla ortalığı iyice karıştırdı..

Elon Musk'tan yeni karar! Twitter'da uzaktan çalışmayı sona erdirdi

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, iki haftadır başında olduğu Twitter'ı değiştirmeye devam ediyor. Twitter'in yeni CEO'su Elon Musk, çalışanlarına yolladığı ilk e-posta'da uzaktan çalışmanın sona erdiğini bildirdi.

Twitter kullanıcıları dikkat! Mavi tikin ardından 'Resmi tik' geliyor

Twitter, mavi tikin ardından yeni bir tik daha getirme kararı aldı. Şirket, belirli şartları yerine getiren Blue abonelerinin profilinde "Resmi" etiketi yer alacağını açıkladı.

iPhone 14 bekleyenlere kötü haber!

Apple’in Çin’deki fabrikasında yaşanan ‘kapasite’ sorunu nedeniyle iPhone 14 ve iPhone Pro Max gibi amiral gemisi ürünlerde teslimat sorunları yaşanabileceği bildirildi.

Elon Musk'tan yeni Twitter kararı! O hesaplar askıya alınacak

Twitter CEO'su Elon Musk, sosyal medyanın en doğru bilgi kaynağı haline gelmesi gerektiğini söyleyerek, parodi olduğunu açıkça belirtmeyen taklitçi hesapların kalıcı olarak askıya alınacağını duyurdu.

iPhone'da yıllardır olan özellik Samsung'a da geldi

Samsung, dosya paylaşımını çok daha kolay hale getiren bir uygulama sundu. Samsung Dropship adını verdiği bu uygulama ile çeşitli dosyaları uygulamaya yüklemeye ve farklı cihazlardan indirmeye izin veriyor.

WhatsApp'ta 3 yeni özellik daha kullanıma açıldı

WhatsApp kısa bir sürede yepyeni özellikler getirdi.. Ekran görüntüsü almanın engellemesi ve çevrimiçi olma durumunun gizlenmesinden başka birçok yeni özellik kullanılmaya başlandı. İşte WhatsApp'ın yeni özellikleri..

WhatsApp topluluklar özelliğini duyurdu

Meta, WhatsApp uygulamasında bugünden itibaren "Gruplara" ek olarak, kullanıcılara ve grup yöneticilerine daha fazla kontrol imkanı tanıyan "Topluluklar" özelliğinin kullanıma sunulduğunu duyurdu.

WhatsApp'a çıldırtan özellik! Ekran görüntüsü almak isteyenler şoke oldu

WhatsApp kullanıcıları için yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Ancak WhatsApp, bazı kullanıcıları çıldırtacak bir özelliği günlük hayatımıza soktu. Yeni özellik, daha önce sadece beta kullanıcıları tarafından kullanılıyordu ancak şimdi normal kullanıcıların da erişimine açılmış gibi görünüyor.

Mars'ta eski bir okyanusun varlığına dair izler bulundu

Mars'ın yakın zamanda yayımlanan bir dizi topografik haritası, gezegende eskiden bir okyanusun olduğunu gösteriyor

Twitter'ın kurucusu Jack Dorsey yeni sosyal medya platformu kuruyor

Twitter'ın kurucusu Jack Dorsey, platformun Elon Musk'a satılmasının ardından harekete geçti. Dorsey, yeni sosyal medya platformu kuracağını açıkladı.

Toplam 216 haber.