İYİ Parti'nin lideri Meral Akşener'in uzun süredir beklenen konuşmasını bugün yapacağı heyecanla bekleniyor.

Akşener'in bu konuşmasında neler söyleyeceği büyük bir merak konusu olurken; İYİ Parti'nin Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu'nun yaptığı çarpıcı açıklamalar oldukça dikkat çekti.

Kavuncu, "İYİ Parti, sonucu ne olursa olsun, teraziye kendisi çıkmak istiyor." diyerek parti içerisindeki kararlılığı vurguladı.

Aynı zamanda Kavuncu, "Kazanma potansiyeli olan adaylarımız var. Bu adayları desteklemek ya da desteklememek size kalmış." ifadelerini kullandı.

"HER YERDE ADAY ÇIKARACAK GİBİ HAZIRLANIYORUZ"

İYİ Parti'nin 81 ilde kendi adaylarıyla seçimlere katılmak için yoğun bir şekilde çalıştığını belirten Kavuncu, "Bütün bu açılardan değerlendirildiğinde, teşkilatlarımızın bağımsız ve İYİ Parti kimliğiyle seçimlere girme isteğini net bir şekilde herkesin anlaması gerek. İYİ Parti seçimlere her yerde aday çıkaracak gibi hazırlanıyor. Çok iyi aday potansiyelimiz de mevcut, birçok ilde ve ilçede ciddi bir talep de söz konusu." dedi.

"KAZANMA POTANSİYELİMİZ YÜKSEK ADAYLARIMIZ VAR"

Kavuncu, seçimi kazanmak için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ve parti içindeki yüksek potansiyele vurgu yaparak şunları dile getirdi:

"İttifak ya da iş birliği, adına ne derseniz deyin, İYİ Parti'nin her il ve ilçede kazanma potansiyeli çok yüksek adayları var, bu adayları desteklemek ya da desteklememek size kalmış. Bizim adaylarımızı desteklemenizden mutlu oluruz, desteklemezseniz de alınmayız."

Editör: Batuhan Yavuz