Sosyal medya platformu twitter üzerinden yayın yapan Gizli Servis sayfası Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın ses kaydını yayınladı.  'Siyonizmin beşinci kolu Ümit Özdağ' diyen Gizli Servis hesabının yayınladığı videoda Ümit Özdağ'ın ''CİA ve Mossad ile görüştüm. İsrail’e turistik gezi için gitmedim! İsrail’e gidip Mossadçılarla görüştüm'' ifadelerini kullandığı yer alıyor.

İSRAİL VE MOSSAD İLE OLAN İLİŞKİLERİ GÜNYÜZÜNE ÇIKTI

Gizli Servis Ümit Özdağ'ın Mossad ajanı olduğunu söyleyerek yayınladığı paylaşımlarında  ''Sözde Türk Milliyetçisi özde ‘Türk’ü Anadolu’dan sürme’ planının piyonu olan Ümit Özdağ’ın İsrail ve Mossad ile olan ilişkileri günyüzüne çıkmaya başladı. Fetöcülerin 2012 yılından itibaren dolaşıma soktuğu söylemleri şimdilerde Türklüğün şanlı kaftanına giydirerek aramıza sokmaya çalışan siyonizmin beşinci kolu Ümit Özdağ, yıllardır saklamaya çalıştığı MOSSAD ile ilişkilerini MHP’den gelen Osmanlı şamarı sonrası itiraf etmek zorunda kaldı. Şimdi soralım Ümit Özdağ efendi! İsrail’e kaç kere gittin? Mossad ile kaç kere görüştün? Bu ziyaretlerin kaçını gizlemeye çalıştın? Dahası neden gizlemeye çalıştın?'' ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal'dan Erdoğan ile Bahçeli'nin sürpriz görüşmesi hakkında açıklama Fatih Portakal'dan Erdoğan ile Bahçeli'nin sürpriz görüşmesi hakkında açıklama

DEVLET BAHÇELİ 'İSTİHBARAT FOSİLİ' DEMİŞTİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sinan Ateş suikastıyla ilgili açıklama yaparken, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında "Bu istihbarat fosiline bildiklerini sormak kuşkusuz şerefli Türk savcılarının ana görevi olduğunu buradan hatırlatmak, gereğinin yapılmasını istemek hem çağrım hem de görevimdir” ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamaların ardından Ümit Özdağ Devlet Bahçeli'ye "Söz istihbarat servislerinden açılmışken rahmetli Türkeş'in hapishaneden yazmış olduğu el yazısı mektupta kimin ismini ajan olarak verdiğini de bütün ülkücüler biliyor" diyerek yanıt vermişti.

SEMİH YALÇIN'DAN OLAY AÇIKLAMALAR

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın bu olaylar üzerine Ümit Özdağ'a twitter üzerinden cevap vererek ortalığı sallayacak açıklamalar yapmıştı. Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile Ümit Özdağ'ı babası üzerinden eleştiren MHP'li Semih Yalçın "Ümit Özdağ, meşrebi bulanık bir istihbaratçı artığıdır. Ümit Özdağ'ın babası merhum Muzaffer Özdağ, 12 Mart 1971'deki askerî muhtıradan bir gün önce merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'i yalnız bırakarak 11 Mart'ta apar topar istifa etmişti. Yani yol arkadaşını sırtından hançerlemiş, bırakıp gitmişti" ifadelerini kullanmıştı..

CİĞERİN KAÇ OKKA GÖRELİM

MHP'li Semih Yalçın ''Ümit Özdağ, Sayın Devlet Bahçeli tarafından 'belki adam olur' diye milletvekili yapıldı ve kendisine önemli görevler tevdi edildi. Ne var ki o da tıpkı babası gibi her şeyi bırakıp kaçtı. Yol arkadaşını sırtından vurdu. Özdağ'a Ülkücülük de, MHP saflarında görev yapmak da kalın geldi; ağır geldi. Taşıdığı genetik mirasın da sevkiyle o; ilk fırsatta kendini fitne, fesat ve tefrikanın kollarına attı. Yabancı istihbarat örgütlerinin taşeronu, oyuncağı ve tetikçisi işlevi gören Ümit Özdağ ise yazısı turası silinmiş, akıl ve idrak yoksunu bir mahlûktur. Tanrı, zelil ve rezil etmek istediği kulunun önce aklını başından alırmış. Ümit Efendi! yerimiz de yurdumuz da adresimiz de belli, şayet yüreğin varsa, gözün kesiyorsa buraya gel, bizi sen al da senin ciğerinin kaç okka ettiğini bir görelim'' ifadelerini kullanmıştı.