Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan 'Omuz Omuza' yardım kampanyası! Omuz Omuza yardım kampanyası ne zaman?

Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler sonrasında afetzedeler için yapılan yardım kampanyaları devam ediyor. Şimdi de Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve beIN Medya Grubu 'Omuz Omuza' yardım kampanyası başlatıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Depremzedelere yardım amacıyla 1 Mart'ta düzenlenecek olan "Omuz Omuza" kampanyasının tanıtım filmi yayımlandı. Programın ardından elde edilecek gelir depremden etkilenen vatandaşlara ulaştırılacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve beIN Medya Grubu Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından elde edilecek gelirin depremlerden etkilenenlerin barınma ihtiyacı için kullanılacağı "Omuz Omuza" yardım kampanyasını duyurdu.

TFF, kampanyayla ilgili bir tanıtım filmi yayımladı.Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve beIN Medya Grubu önderliğinde, 1 Mart-15 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek organizasyonun startı, A Spor, beIN Sports, D Smart Sports, Tivibu Spor, TRT Spor ve TV 8,5'un ortak canlı yayınıyla 1 Mart Çarşamba günü saat 20.00'de verilecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN