Gelecek Partisi Avcılar İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve 20 partili, AK Parti'ye katıldı. AK Parti Avcılar İlçe Başkanlığı'ndaki törende Şahin'e rozeti, AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe tarafından takıldı. Törene AK Parti Avcılar İlçe Başkanı Abdullah Küçükoğlu da katıldı ve diğer katılımcılara rozetlerini taktı.

Törende konuşan Şahin, Türkiye üzerinde içeriden ve dışarıdan oynanan oyunları gördüğünü ve bu vebalin parçası olmak istemediğini belirtti. 2,5 yıldır Gelecek Partisi Avcılar İlçe Başkanlığı yaptığını söyleyen Şahin, 'Vatan, millet bizim en kıymetlilerimizdir. Bunlar mevzubahisse gerisi teferruattır. Bütün koltukları, makamları bir kenara bırakır, gereğini yaparız. Biz de bunu yaptık' ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Kabaktepe ise konuşmasında Şahin ve beraberindekileri AK Parti ailesine katılmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti. Türkiye'nin içinde bulunduğu zorlu şartlarda birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Kabaktepe, 'AK Parti olarak, ülkemizin geleceği için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz' dedi.