Gelecek Partisi kurucusu: Erdoğan aileden biri…

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Muhsin Emre Demiröz, 'Gelecek Partisi'ne 'küçük parti' sayın genel başkanımıza 'küçük enişte' diyerek aklınca bizi tiye alan zavallı muhalifler size don olan bize gömlek olur. Tayyip Erdoğan, tüm çatışmalarımıza rağmen aileden biridir.' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun “Cumhurbaşkanı bize bağlı olacak” çıkışının ardından, sosyal medyada “küçük parti” yorumları yapılmıştı. Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Muhsin Emre Demiröz’den dikkat çeken bir çıkış geldi.

Demiröz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Gelecek Partisi’ne ‘küçük parti’ sayın genel başkanımıza ‘küçük enişte’ diyerek aklınca bizi tiye alan zavallı muhalifler; size don olan bize gömlek olur. Tayyip Erdoğan, tüm çatışmalarımıza rağmen aileden biridir. Eğer böyle yapmaya devam ederseniz, bizden çok siz üzüleceksiniz.” ifadelerini kullandı.

‘SİZE RAĞMEN İKTİDAR OLACAĞIZ SEFİLLER’

Demiröz, paylaşımına gelen tepkilere ise “Bu tivitim üzerinden bana edilen hakaretleri okuyunca muhalefetin neden biz olmadan iktidara gelemeyeceğini daha iyi anladım. Size rağmen iktidar olacağız, sefiller… Ama sabrın da bir sınırı var, çok da zorlamayın” diyerek yanıt verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN