Gaziantep- Adana yolunda dehşet! Depremden açılan dev çukurlar arabaları yuttu

Birçok ilin etkilendiği yüksek şiddetli Kahramanmaraş depremi sonrası açılan çukurlar Gaziantep-Adana yolunda araçları yuttu, dev uçurumlar oluştu. Türkiye'yi yasa boğan depremin sonuçları vatandaşları etkilemeye devam ediyor...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

10 ili vuran Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık depremler Gaziantep-Adana yolunda dev uçurumlar meydana getirdi. Bölgeden gelen videolarda, otoyolun boydan boya çöktükten sonra seyir halindeki araçları yuttuğu ve dev uçurumlar oluştuğu görülüyor.

Dün merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından gerçekleşen göçüklerin bulunduğu bölgelerde binlerce insan yardım bekliyor. 

Seyir halindeki çok sayıda aracı yuttu

Art arda gerçekleşen iki depremden en çok etkilenen yerlerden biri de Gaziantep- Adana otoyolu oldu. Bölgeden servis edilen videolarda, yolun sarsıntıların etkisiyle boydan boya çöktüğü ve oluşan yarıkların seyir halindeki çok sayıda aracı yuttuğu anlar yer aldı.

Dev uçurumlar oluştu

Öte yandan çöken Gaziantep-Adana yolunda dev uçurumlar oluştuğu ve kapatılan yol nedeniyle vatandaşların ulaşımı alternatif güzergahlar üzerinden sağladığı da görüntülere yansıdı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN