Gazeteci Enver Aysever'den olay Mansur Yavaş Ekrem İmamoğlu paylaşımı! Önce yazdı sonra sildi

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmesi sonrası parti sözcüsü Kürşad Zorlu açıklamalarda bulunmuş iki başkanın 'Cumhurbaşkanı Yardımcısı' olması halinde masaya döneceklerini açıklamıştı. Siyaset gündemi hareketlenirken Gazeteci Enver Aysever'den olay bir paylaşım geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Millet İttifakı'nın toplantısı öncesi bir açıklama yaparak Meral Akşener'in masaya dönme şartını açıklamıştı. Kürşad Zorlu "Milletin sesi olma sorumluluğunu duyan Genel Başkanımız, milletimizi heyecanlandıracak yeni önerisini sunmuştur. Belediye başkanlarımıza yetkili, icracı Cumhurbaşkanı yardımcısı olması önerisi sunulmuştur." demişti.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Gazeteci Enver Aysever 'Mansur yada Ekrem'in bokunda boncuk mu var?' dedi. Daha sonra paylaştığı tweti silen Aysever 'Neyse sildim. Kanaatimi daha medeni file getirmiş olayım. Birkaç saat yokum.' dedi. 

Gazeteci Enver Aysever sonrasında eleştiride bulunarak ''Mansur ve Ekrem’i gardiyan olarak koyuyor KK’nın yanına. Bu kabul edilir mi! Hep kapris! Beyaz Toroslar inmiş sahaya, hala ülkücü dayatma'' açıklaması yaptı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN