Türkiye A Millî Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz ile yollar resmen ayrıldı! Türkiye A Millî Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz ile yollar resmen ayrıldı!

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı kırmızılılar, yerli oyuncu rotasyonunu güçlendirmek istiyor.Bazı bölgelere Türk oyuncu takviyesi yapılacak.

ORTA SAHA VE KALECİ

Galatasaray, özellikle orta saha ve yerli kaleci transferi konusunda aşama kaydetti. Sarı kırmızılılar, uzun zamandır görüştüğü Kerem Demirbay'ı renklerine bağlamaya çok yakın. 30 yaşındaki oyuncu için Bayer Leverkusen ile pazarlıklarını sürdüren yönetimin, orta yolu bulmak üzere olduğu öğrenildi. Öte yandan Galatasaray, yerli kaleci takviyesi için de Günay Güvenç'te karar kıldı. Oyuncuyla anlaşan sarı kırmızılılar, Gaziantep Futbol Kulübü'yle de pürüzleri giderdi.

Günay için 250 bin avro ödeyecek Galatasaray, Güney ekibine Baran Aksaka ve Batuhan Şen'i de kiralık olarak vermeyi düşünüyor. İki kulüp kiralık oyuncular konusunda da el sıkışırsa, Günay Güvenç'in transferi resmiyet kazanacak.