Galatasaray Kulübü, GKN Kargo ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Daha önce Galatasaray'ın yurt içi maçlarında forma sol kolunda logo hakkını da kapsayan anlaşmaya imza atan GKN Kargo bir kez daha sarı-kırmızılı takıma sponsor oldu.

RAMS Park'ta düzenlenen imza töreninde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Başkan Vekili Erden Timur ve GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek yer aldı.

AA-20230907-32095099-32095092-GALATASARAY_KULUBU_ILE_GKN_KARGO_ARASINDA_IS_BIRLIGI_ANLASMASI

İstanbul'da taksiler için yeni karar! İBB kabul etti süre uzatıldı İstanbul'da taksiler için yeni karar! İBB kabul etti süre uzatıldı

Törende açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, GKN Kargo'nun kendileri için çok kıymetli bir marka olduğunu belirterek, "Kolumuzda taşıdığımız bu markanın logosu artık antrenman formamızın sırtında yer alacak. Onlarla yaptığımız bu anlaşmanın uzun süreli olmasını diliyorum. Bu anlaşma için Gökhan Akyürek'e ve ailesine teşekkür ediyorum." diye konuştu.

"SOSYAL MEDYADA YAZILANLAR TARAFTARIMIZIN KAFASINI KARIŞTIRMASIN"

Kulüp için durmadan çalıştıklarını vurgulayan Özbek, "Galatasaray'ın özünde bahane bulmamak ve başarıya ulaşmak için çalışmak var. Türk futbol tarihinin piyasa değeri en yüksek kadrosunu kurduk. Bu kadro sadece kağıt üzerindeki değeriyle sınırlı kalmayacak, bizi Avrupa'da başarılara taşıyacak. Bu başarıya doğru giderken bizimle aynı hayale sahip olan markaların desteklerini değerli buluyorum. Gelirlerimizi arttırmak için bu tarz sponsorlukları arttırmamız lazım. Ayrıca buradan kalbi Galatasaray için atan taraftarlarımıza sesleniyorum. Hedeflerimiz bu sene daha büyük. Geçen sene olduğu gibi bu sene de verecekleri destek önemli. Sosyal medyada yazılanlar, taraftarımızın kafasını karıştırmasın. Bize inanmaya devam etsinler. Önümüze hangi engel çıkarsa çıksan başaracağız. Yine birlik içinde başarıya ulaşacağız." ifadelerini kullandı.

AA-20230907-32095099-32095093-GALATASARAY_KULUBU_ILE_GKN_KARGO_ARASINDA_IS_BIRLIGI_ANLASMASI