Son zamanlarda iktidarla kuduğu yakın ilişkilerle gündeme gelen Gazeteci Fulya Öztürk sosyal medyada araştırılıyor. Öztürk hakkında en çok araştırılan şeylerden birisi de medeni durumu oldu. Fulya Öztürk'ün eşinin kim olduğu araştırılıyor. İşte detaylar...

Fulya Öztürk Kimdir?

Fulya Öztürk, 5 Ocak 1989 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Türk gazeteci, haber muhabiri ve sunucu olarak tanınan Öztürk, kariyerine saha muhabiri olarak başladı ve 2013 yılında adını duyurmaya başladı.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faizi Değişti! 200.000 TL'nin yeni taksiti açıklandı İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faizi Değişti! 200.000 TL'nin yeni taksiti açıklandı

2013-2021 yılları arasında çeşitli afet bölgelerinde, Afrika'nın yoksul ülkelerinde, Çorlu tren kazasında ve Dağlık Karabağ Savaşı'nda yaptığı yayınlarla dikkatleri üzerine çekti. 

Fulya Öztürk Evli Mi? Fulya Öztürk'ün Eşi Kim?

Fulya Öztürk, gündüz kuşağı yayınlarında da aktif olarak yer alarak geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Ancak profesyonel hayatıyla ön planda olmasına rağmen, kişisel hayatıyla ilgili pek bilgi paylaşmayan Öztürk'ün evli olmadığı bilinmektedir.

Editör: Amine Ebrar